Warszawa – 10 lutego 2015 – Nitro Circus Live, globalny fenomen sportów akcji, prezentuje całkowicie nowe, wysokooktanowe show: Nitro Circus – Moto Mayhem, które po raz pierwszy zawita na Europejskie stadiony, w tym na Stadion Legii w Warszawie.

Pod wodzą 17-krotnego medalisty X-Games, Travisa Pastrany, Nitro Circus – Moto Mayhem będzie gościło ponad trzydziestu najlepszych zawodników FMX, BMX oraz niemal każdej, innej, istniejącej dyscypliny motorowych sportów akcji. Obecnie trasa obejmuje już przystanki w dziesięciu europejskich miastach, z czego w pięciu Nitro pojawi się po raz pierwszy.

Listę niesamowitych zawodników FMX otwiera sam Travis Pastrana. Znajdują się na niej również mistrz podwójnego backflipa i obecny mistrz X-Fighters – Josh Sheehan oraz złoci medaliści X-Games – Adam Jones, Blake „Bilko” Williams i Cam Sinclair. Widowisko dodatkowo uświetnią skutery śnieżne, quady, ewolucje tandem FMX, szaleństwa minibike’owe oraz inne dziwne twory motoryzacji. Jeśli maszyna ma silnik – musi polecieć.

Fani BMX również nie zostają pominięci, ponieważ inżynierowie Nitro spędzili lata na dopracowywaniu technologii, która pozwoli gwiazdom takim jak Dustry Wygle czy Ethen i Gavin Godfrey polecieć dalej, wyżej i szybciej niż kiedykolwiek do tej pory. Zostanie ona użyta również do wyniesienia w powietrze różnego typu machin. Fani mogą spodziewać się więc większej ilości skandalicznych szaleństw wykonywanych również przez gwiazdy pierwszej serii Nitro Circus.

Nitro Circus Live Travisa Pastrany ponownie w Polsce!

Co więcej, podczas nadchodzącej europejskiej trasy, zawodnicy Nitro będą po raz pierwszy na świecie podejmować się wykonywania niektórych ewolucji. Jolene Van Vugt będzie próbowała pobić rekord dystansu, jaki przeleci w swoim popisowym samochodzie Barbie. Gwiazdy FMX – Matty i Emma McFerran będą jedynym duo na Ziemi, które zaprezentuje Freestyle Motocross w tandemie, na jednym motocyklu. Z kolei Ethan Godfrey-Roberts podejmie próbę wykonania podwójnego backflipa na minibike’u.
Bilety na Nitro Circus – Moto Mayhem w Warszawie będą dostępne w sprzedaży od 16 lutego od godziny 10:00 w serwisie Eventim.pl oraz w stałych punktach sprzedaży Eventim.

„Bardzo cieszymy się z możliwości zaprezentowania naszego show po drugiej stronie Atlantyku.” – mówi Pastrana – „Nasi ziomale od produkcji wynieśli to show na inny poziom. Udział tych wszystkich motocykli, quadów i samochodów sprawi że będzie to niezapomniane widowisko. Sam zawsze uwielbiałem trasy po Europie – Wasi fani są niesamowici! Nie możemy już się doczekać.”

Michael Porra, Dyrektor Zarządzający Nitro Circus Live: „Rok 2014 był dla nas przełomowy. Po raz pierwszy pojechaliśmy w trasę po Ameryce i jej odbiór był niesamowity. Rok 2015 szykuje się jeszcze lepiej, z naciskiem na naszą nową, europejską trasę oraz prawie 80 przystanków na całym świecie zaplanowanych na ten rok.”

Porra dodaje: „Zawsze staramy się zaprezentować fanom rzeczy, których nigdy nie widzieli, a Nitro Circus – Moto Mayhem będzie tego idealnym przykładem.”.

Fani, którzy czekają na jeszcze większą dawkę Nitro Circus mogą wykupić specjalny pakiet Nitro Club. Pakiet gwarantuje najlepsze miejsca oraz możliwość obejrzenia prób i przygotowań przed rozpoczęciem show. Pakiet zawiera również pamiątkową smycz oraz podpisany elektronicznie plakat Nitro.

Nitro Circus od zawsze podnosi poprzeczkę pobijania rekordów oraz zapierających dech w piersiach akrobacji, ale Moto Mayhem wynosi show na inny poziom. Zapnijcie pasy!

Więcej informacji o Nitro Circus – Moto Mayhem, nowości o trasie oraz zdjęcia zza kulis znajdują się na stronie nitrocircus.com, Twitterze: @nitrocircuslive oraz Facebooku: facebook.com/NitroCircus. Kolejne informacje o show w Warszawie będą zamieszczane na Facebooku Rochstar Crew – facebook.com/RochstarCrew.

O Nitro Circus Live

Nitro Circus to wiodąca marka sportowo-rozrywkowa na świecie. Od skromnych początków, kiedy Jeremy Rawle, Gregg Godfrey oraz światowa gwiazda sportów ekstremalnych, Travis Pastrana produkowali nagrania DVD z garażu w Utah w 2003 roku, do przebojowego serialu telewizyjnego, będącego na antenie w ponad 60 krajach, popularność Nitro Circus wystrzeliła, zostawiając stały odcisk w umysłach młodych ludzi na całym świecie. Film Nitro Circus 3D z udziałem uczestników z serialu MTV miał światową premierę w 2012 roku.

W 2010 roku, obecny Dyrektor Zarządzający Nitro Circus oraz guru branży sportów akcji, Michael Porra, przekształcił serial telewizyjny w cykl wydarzeń, których nie można przegapić. Od pierwszej edycji, która miała miejsce w Australii, widowisko przejechało cały świat, pobijając rekordy sprzedaży oraz zdobywając zastępy wiernych fanów. Trasa Nitro Circus Live objęła pięć kontynentów, wprawiła w osłupienie ponad 1,5 miliona fanów oraz wyprzedała występy w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Chinach oraz Ameryce Południowej.