Całotygodniowa impreza Suzuki Nine Knights, która odbywa się we włoskim Livigno, nabiera rozpędu. Dzięki idealnej pogodzie towarzyszącej zawodnikom od niedzieli, z każdym kolejnym dniem możemy obserwować co raz to lepsze sztuczki. „Oficjalne” rozpoczęcie imprezy odbyło się w poniedziałek, a poziom trików był tak wysoki, że ocenianie ich było czystą przyjemnością.

Przegląd trasy Suzuki Nine Knights 2015

Szymon Godziek pokazał sędziom swoje najlepsze triki, w tym świetnie wyciągnięte supermany double seat grab, Peter Henke skleił pierwszego podwójnego backflipa na tegorocznej imprezie, a Torquato Testa pokazał co potrafi przed domową publicznością. „Jeden z najlepszych whipów, jakie kiedykolwiek widziałem” – cytując Antona Thelandera, a zarazem nagroda Whip of The Day, powędrowała do Sama Reynoldsa, który pokazał, że jest w bardzo wysokiej formie. Sam wraz ze swoim kolegą Samem Pilgrimem wykonali wspólny przejazd, podczas którego pokazali tegoroczną trasę i wszystkie przeszkody – od legendarnego „Il Castello” aż po ostatnią hopkę na trasie.

Więcej zdjęć oraz najnowsze wieści z Suzuki Nine Knights 2015 można znaleźć na: facebook.com/nineknights. Zawody Big Air zaplanowane są na ostatni dzień imprezy, czyli 5-go września 2015.

Przegląd trasy Suzuki Nine Knights 2015