Plecak, który nie tańczy z małpami. A przynajmniej tak obiecuje producent. Plecak posiada bowiem magiczny system mocujący składający się z czterech szelek (No Dancing Monkey Technology) zapinanych na wysokości mostka. Paski te dodatkowo regulowane są za pomocą rzepów, dzięki czemu plecak można idealnie dopasować zarówno do osoby w każdym rozmiarze. Po idealnym wyregulowaniu świetnie przylega do pleców i już nigdy nie będziemy mieć wrażenia na zjeździe, ze na naszych plecach tańczy jakaś małpa :)

Uswe F6 PRO Hydropack 15L - pierwsze wrażenie

Jako kobieta zwracam uwagę przede wszystkim na design, no i wiadomo – kolory. Plecak ma przepiękny, najmodniejszy odcień neonowej żółci (dostępny jest też w wersji) czarnej. Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów – 15 l. Zapowiada się na bardzo pojemny dzięki niezliczonej ilości funkcjonalnych rozwiązań. Plecak składa się z dwóch dużych kieszeni. Mniejsza – zewnętrzna posiada w środku aż 5 mniejszych kieszonek, w tym trzy zapinane na zamek, a jedna z nich jest dodatkowo wyścielana, możemy w niej bez obaw wozić więc telefon czy inne media.

Uswe F6 PRO Hydropack 15L - pierwsze wrażenie

Duża kieszeń kryje w sobie nie tylko dużo miejsca, ale też pięć małych kieszonek na różne „szpeja”, szybką kieszonkę zamykaną na zamek ze smyczą umożliwiającą przypięcie np. kluczy oraz kieszeń na bukłak. Kolejnym plusem jest właśnie worek na płyn Shape-ShiftTM, który dostajemy wraz z plecakiem. Mieści on aż trzy litry napoju i ma bardzo wygodną odpinaną rurkę (pod odpięciu której woda nie wyląduje na dnie plecaka, czy naszych plecach) oraz pionowy podział wewnątrz zapobiegający chlupotaniu wody. Zapinany jest on na płaski klips, co umożliwia bardzo dokładne mycie go oraz, jak zapewnia producent – wygodne dorzucenie lodu (dobry pomysł na upalne dni).

Uswe F6 PRO Hydropack 15L - pierwsze wrażenie

Cóż mogę dodać na koniec. Plecak wydaje się nie mieć żadnych minusów, widać, że jest dopracowany w najmniejszych szczegółach i nie mogę doczekać się przetestowania go w górach. Dzięki świetnie rozkminionemu systemowi regulacji idealnie dopasowuje się do sylwetki i nie wymaga ściągania go z pleców żeby coś bardziej ściągnąć, czy poluzować. No i ten kolor…

Ania Makuszewska, 43RIDE

Uswe F6 PRO Hydropack 15L - pierwsze wrażenie

Najważniejsze funkcje:

  • 4 szelki mocujące NoDancingMonkey™ plecak z możliwością regulacji i paskami do regulacji rozmiaru
  • ergonomiczne szelki z wentylowanymi oczkami
  • powłoka tylnego panelu typu airstrips
  • 45-stopniowy wysokoprzepływowy ustnik
  • wewnętrzna wyscielana kieszeń na media
  • uchwyt na kask szczękowy
  • uchwyt na kask otwarty
  • przewód hydracyjny z klipsem mocującym
  • 3-litrowy worek na płyn Shape-Shift™


Dystrybucja: apssport.pl