Do Mistrzostw Europy w Downhillu zostały niecałe dwa miesiące. Zapisy trwają a na listach pojawiają się coraz mocniejsze nazwiska. Na Stożku ponownie zmierzą się najlepsi zawodnicy Starego Kontynentu. Wśród startujących nie zabraknie oczywiście Sławka Łukasika, który w zeszłym roku w Wiśle zdobył tytuł Wicemistrza Europy.

Diverse Downhill Contest: Mistrzostwa Europy w Wiśle – oficjalna zapowiedź video

Sławek jest w świetnej formie, co udowadnia zajmując miejsca na podium w kolejnych eliminacjach cyklu IXS Downhill Cup i póki co drugie miejsce w klasyfikacji generalnej serii. Nie ulega wątpliwości, że Polak w Wiśle ponownie pokaże się z najlepszej strony, ale mamy nadzieję, że tym razem stanie na najwyższym stopniu podium.

Jesteśmy pewni, że 27 i 28 sierpnia emocji nie zabraknie. Wymagająca trasa, czołówka riderów oraz najlepsi kibice zjazdów na rowerach ponownie stworzą na Stożku niesamowitą atmosferę sportowego święta. Podczas Diverse Downhill Contest tradycyjnie odbędzie się również widowiskowy konkurs Monster Best Whip oraz konkursy dla fanów: na najlepiej kibicującą ekipę zawodów oraz Diverse Downhill Foto Contest.

Oficjalna zapowiedź video:

Zapisy online do Mistrzostw Europy – Diverse Downhill Contest trwają do 23 sierpnia.Link do zgłoszenia: downhillcup.eu/downhill,zgloszenie.html

Regulamin zawodów wraz z kategoriami startowymi oraz harmonogramem znajduje się na oficjalnej stronie zawodów. (downhillcup.eu/downhill,regulamin.html)

A tak było na Diverse Downhill Contest w Wiśle w zeszłym roku:

Diverse Downhill Contest to świetna okazja, aby w rodzinnym gronie spędzić w sportowej atmosferze ostatni weekend wakacji na świeżym powietrzu. Bądźcie z nami na górze Stożek 27 i 28 sierpnia, aby dopingować zawodników i zawodniczki podczas rywalizacji w Mistrzostwach Europy!

Oficjalna strona: downhillcup.eu
Oficjalny profil na Facebook`u: facebook.com/downhillcontest
Organizator: SPORTAINMENT sportainment.pl / facebook.com/SportainmentMarketingAgency