Enduro Mieroszów_43ride_enduro

Sezon rowerowy w pełni… wiele już kilometrów pokonaliście, mięśnie przypomniały już sobie co to rower… w powietrzu czuć rosnące napięcie.

Czas przypomnieć sobie co to jest prawdziwe Enduro… EMTB Enduro… Mieroszów!

Zawody w Górach Suchych jak żadne inne mają dwa oblicza. Pierwsze jest urocze. Małe miasteczko, przyjemny singielek w parku i pumptrack, piękne widoki, wspólny nocleg na hali, wieczorami koncerty i ogniska. Możesz przyjechać z rodzinnym zestawem kibiców. Jednak gdy wjedziesz w góry poznajesz prawdziwą twarz Mieroszowa. Hasło „hardcore” nie robi już na nikim wrażenia. Teraz, najlepsi raiderzy dostają dreszczy na hasło MELAFIR!  Kto zna ten wie! Kto nie zna niech da sobie tę szansę.

Okoliczne góry są dość niepozorne i stosunkowo niskie. Jednak Ci którzy  je zlekceważyli, ostro się na tym przejechali. Odcinki specjalne to nieustający miks ścianek, uskoków i zakrętów. Jazda w tym terenie to prawdziwy rollercoaster bez trzymanki, bo trzymania na luźnej nawierzchni nie ma tu żadnego. Będzie dużo emocji!

Jeżeli enduro jest dla twardzieli, toenduro w Mieroszowie dla zjadaczy melafiru.Prawdziwe wyzwanie dzięki któremu odkryjesz  nowe granice swoich możliwości.

Jeśli chcecie spróbować swoich sił, zapisujcie się póki są miejsca [zapisy Emtb Mieroszów 2016]. Więcej informacji już 1 czerwca, kiedy opublikujemy oficjalną trasę zawodów EMTB Enduro Mieroszów, a na razie wstępny rozkład jazdy.

Relacja filmowa z edycji  2015:

https://www.youtube.com/watch?v=v4C6lZQmBBw

 

Rozkład Jazdy
piątek:

12:00 – 20:00 treningi na trasie zawodów

18:00 – 20:00 biuro zawodów, odbiór chipów i numerów startowych

 

sobota:

8:00 otwarcie biura zawodów – jeżeli ktoś nie zdąży odebrać numeru startowego oraz chipa przed odprawą będzie mógł to zrobić jeszcze w trakcie wyjazdu zawodników na trasę.

9:45 obowiązkowa odprawa zawodników

10:00 otwarcie bramki „0”

10:30 zamknięcie biura zawodów

17:50 zamknięcie trasy zawodów

19:00 dekoracja

 

Baza zawodów:

Baza zawodów będzie się mieścić na Hali Sportowo-Rekreacyjnej naulicy Hożej 4 w Mieroszowie . Tradycyjnie już w tym samym miejscu możecie przenocować na sali gimnastycznej – trzeba tylko mieć ze sobą śpiwór i karimatę/materac oraz zapłacić 15 zł od osoby (bez względu na ilość noclegów). Na hali jest oczywiście możliwość skorzystania z łazienki i prysznica.

Enduro Mieroszów_43ride