Kalwaria Summer Fest to dwudniowy festiwal łączący w sobie dwie wielkie pasję: rowery oraz dobrą muzykę. Pierwsza edycja zgromadziła wielu fanów dwóch kółek oraz wielu miłośników muzyki. W tym roku Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz KSF Team po raz kolejny zadbali o to, żeby w pierwszy weekend września kalwaryjskie miasto wypełniła prawdziwa zajawka.

Kalwaria Summer Fest 2016 #ostrywkalwarii

Kalwaria Summer Fest 2016 #ostrywkalwarii

Jak wspominają sami organizatorzy „ W tym roku zaczynamy od afteru”, co oznacza, że już podczas pierwszego dnia festiwalu, tj. 3 września odbędzie się koncert, podczas którego główną gwiazdą będzie O.S.T.R. Łódzki raper zagra w ramach trasy promującej najnowszy album „Życie po śmierci”. Jest to zdecydowanie najbardziej oczekiwana postać ze świata muzyki powiecie Wadowickim. Nie zabraknie również reprezentantów lokalnej, podziemnej sceny.

Drugi dzień festiwalu tj. 4 września, to klimatyczne zawody pumptrackowe, które są kontynuacją legendarnej już serii Just Pump It. Ostatni rok zgromadził prawię 100 zawodników i znacznie większą ilość kibiców, którzy przybyli na tor rowerowy, aby wspierać jeżdżących. W tym roku organizatorzy mają nadzieję, że zawody również przyciągną taką rzeszę fanów. Nie obędzie się bez konkursów, oraz atrakcyjnych nagród, których sponsorami są rowerowy.com, Studio Treningowe Never Average oraz firma Graca. Wszystko zostanie okraszone dynamicznym komentarzem i najlepszą muzyką graną przez Dja Hawajskiego, wprost z czarnych płyt.

Kalwaria Summer Fest 2016 #ostrywkalwarii
Kalwaria Summer Fest 2016 #ostrywkalwarii Kalwaria Summer Fest 2016 #ostrywkalwarii

Więcej informacji: kalwariasummerfest.pl

Linki do wydarzeń:
Koncert: facebook.com/events/139503429810513
Zawody: facebook.com/events/1052579068196067