Zapowiedź White Style 2017

Najlepsi zawodnicy slopestyle na świecie oraz wszyscy fani rowerów górskich nie mogą się doczekać jedenastej edycji zawodów White Style. Ta unikalna impreza po raz kolejny odbędzie się u podnóża austriackich alp w bike parku Leogang 27-go stycznia. Będize to zarazem pierwsza edycja zawodów serii FMB World Tour w nowym roku i jedyna, która będzie rozgrywana na śniegu. Dwudziestu zawodników pokaże jak przepracowało przerwę zimową i zaprezentuje swoje najlepsze triki na śnieżnym torze. Nie możecie się doczekać? To zobaczcie jak było w zeszłym roku!

Gdy słyszysz ten dźwięk jak opony przejeżdżają po świeżym śniegu, a dzieciaki i dorośli krzyczą w niebogłosy, to wiesz że nadszedł ten czas: White Style 2017 już niedługo! Tylko dwa miesiące dzielą nas od zakończenia rowerowej hibernacji i rozpoczniemy nowy sezon z grubej rury. Po trzech miesiącach długiej zimowej przerwy będziemy mogli zobaczyć kto przygotował nowe triki na nadchodzący sezon i kto zaliczył największy progres.

Zapowiedź White Style 2017
White Style 2016, Matt Jones

Pomimo tego, że lista startowa nie została jeszcze zamknięta i ostatecznie potwierdzona, to możecie być pewni, że zobaczycie naprawdę niesamowite triki. White Style to pierwsze zawody sezonu i świetna okazja by zacząć rok od zwycięstwa. W ubiegłych latach najlepsi zawodnicy pojawiali się na starcie i podobnie będzie w tym roku. Czy 24-letni Polak Szymon Godziek zaliczy trzecie zwycięstwo z rzędu? Czy może będzie jakaś niespodzianka? Chodzą słuchy, że w zawodach weźmie udział 17-letni młokos ze Szwecji, Emil Johansson, i będzie to dla niego pierwszy występ w historii White Style. Pokazał się tu w 2016 roku podczas zawodów 26TRIX i od razu wskoczył na piąte miejsce wśród najlepszych w rankingu FMB World Tour. Kolejnym kandydatem do zwycięstwa będzie także 22-letni Brytyjczyk Matt Jones, który w ubiegłych latach zajmował drugie miejsca.

Zapowiedź White Style 2017
White Style 2016, Diego Caverzasi

Jedno w każdym razie jest pewne. 27-go stycznia w austriackim Leogangu będzie się działo. Zobaczymy kto poradzi sobie najlepiej z trudnym śnieżnym torem.

Zapowiedź White Style 2017
White Style 2016, Szymon Godziek

Region Saalfelden Leogang znajduje się w samym sercu landu Salzburger oraz oferuje szeroką gamę aktywności dla tysięcy turystów, którzy przyjeżdżają tu przez cały rok. Narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji ponad 270 kilometrów tras w ośrodku Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn oraz 150 kilometrów pozostałych tras. W lecie z kolei Bike Park Leogang i okolice oferują 720 kilometrów tras oraz 480 kilometrów ścieżek rowerowych w okolicznych miejscowościach.

Zapowiedź White Style 2017 /><br />
<em>White Style 2016 podium</em></center></p>
<p align=Więcej informacji o zawodach White Style 2017 znajdziecie na stronie bikepark-leogang.com oraz oficjalnym fanpage’u: facebook.com/White.Style.Leogang.


Zdjęcia: Christoph Laue