Do Pucharu Polski i Pucharu Burmistrza Wisły w Downhillu pozostały niecałe dwa tygodnie. Zapisy trwają, a na listach startowych widnieje już niemal setka zawodników. Inauguracja tegorocznego cyklu zawodów pucharowych na Stożku zapowiada się emocjonująco. Wśród startujących nie zabraknie Sławka Łukasika, który w zeszłym roku w Wiśle zdobył tytuł Mistrza Europy i na pewno po raz kolejny da swoim rywalom mocno popalić.

Diverse Downhill Contest: oficjalna zapowiedź video

Można być pewnym, że 22 i 23 kwietnia emocji nie zabraknie. Wymagająca trasa, pierwsze punktowane ściganie w sezonie oraz najlepsi kibice zjazdów na rowerach ponownie sprawią, że po raz kolejny na Stożku będziemy świadkami niesamowitego sportowego widowiska. Jak zawsze podczas Diverse Downhill Contest odbędzie się także widowiskowy konkurs Monster Best Whip oraz konkursy dla fanów: na najlepiej kibicującą ekipę zawodów oraz Diverse Downhill Foto Contest.

Diverse Downhill Contest: oficjalna zapowiedź video

Oficjalna zapowiedź video:

Diverse Downhill Contest coraz bliżej. Zapisy online do pierwszej w tym roku edycji zawodów Pucharu Polski trwają do 19 kwietnia. Link do zgłoszenia: downhillcup.eu/zgloszenie. Regulamin zawodów wraz z kategoriami startowymi oraz harmonogramem znajduje się na oficjalnej stronie zawodów: downhillcup.eu/regulamin.

Diverse Downhill Contest: oficjalna zapowiedź video

Moc sportowych wrażeń i dobre ściganie już w kolejny weekend. Nie może was zabraknąć – widzimy się w Wiśle 22 i 23 kwietnia!

Oficjalna strona: downhillcup.eu
Oficjalny profil na Facebook`u: facebook.com/downhillcontest
Organizator: SPORTAINMENT sportainment.pl facebook.com/SportainmentMarketingAgency