Drugich takich zawodów nie ma nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei na jednej śnieżnej konstrukcji rozgrywana jest konkurencja Big Air na nartach, snowboardach i rowerach.

Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

Każdy, komu tętno przyśpieszają freestyle’owe ewolucje narciarzy, snowboardzistów lub rowerzystów powinien w dniach 17 i 18 lutego wybrać się do Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska. Właśnie wtedy, w czasie Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei zmierzą się czołowi zawodnicy z kraju i Europy.

Ponad 25 – metrowe loty na nartach i snowboardach, czy backflipy (salta) na rowerach na wysokości 6 metrów to widowisko, które z pewnością dostarczy masy emocji także tym osobom, które podobne wyczyny oglądały dotychczas tylko w internecie. Na publiczność poza spektakularnymi pokazami czekają też dodatkowe atrakcje przygotowane przez partnerów wydarzenia m.in.: konkursy, warsztaty fotograficzne, czy testy sprzętu.

Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

Magdalena Wojdyło, Marketing & Communication Manager marki HEAD w Polsce:

Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Poza specjalnymi nagrodami dla najlepszych zawodników szykujemy także darmowe testy desek snowboardowych. Na stoku sprawdzić będzie można modele z najnowszej kolekcji HEAD, w których doborze i ustawieniu pomogą nasi doradcy.

Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

W ramach imprezy rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski we Freeskingu, który od 2014 roku jest jednym ze sportów olimpijskich. Zawody należą także do globalnego cyklu AFP World Tour, dzięki czemu podobnie jak w minionych latach można spodziewać się udziału zawodników z całej Europy.

Do walki o najwyższe miejsca na podium szykuje się m.in. wielokrotny mistrz Polski Szczepan Karpiel-Bułecka:

Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei to impreza, która od kilkunastu lat przyciąga do Polski znakomitych zawodników. Dla narciarzy z kraju to jedyna okazja, by zmierzyć się z nimi przed własną publicznością. Postaram się pokazać z jak najlepszej strony. Końcówkę 2016 roku spędziłem w Kolorado w USA, gdzie miałem okazję mocno potrenować przed mistrzostwami Polski i zawodami Pucharu Świata FIS. Czuję się mocny i liczę na to, że zaskoczę konkurencję kilkoma stylowymi ewolucjami.

Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

Warto tu dodać, że w czasie Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku po raz pierwszy rywalizowali będą snowboardziści specjalizujący się w konkurencji Big Air. Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei będzie zatem doskonałą okazją do spotkania ze sportowcami, którzy być może już za rok powalczą w koreańskim Pyeongchang.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronach:
wsfest.pl
facebook.com/ski2die
instagram.com/wintersportsfestival
Nie zapomnij również o hashtagach: #wsfest #wintersportsfestival #forthebrave

Honor Winter Sports Festival 2017 powered by Huawei

17-18 lutego 2017
Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska
Konkurencje: Big Air (freeski – mistrzostwa Polski, snowboard, bike), Rails (freeski, snowboard)
Sponsor główny: Honor
Gospodarz: Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska
Sponsorzy: Honor, Huawei, Thule, HEAD, The North Face, Armada Skis
Partnerzy: Supersnow, PZN, PSF, AFP
Organizator: Snow PR

Mocna dawka adrenaliny w Białce Tatrzańskiej

O marce Honor:

Honor to wiodąca marka smartfonów produkowanych przez Huawei Technologies’ Consumer Business Group. Zgodnie ze swoim hasłem „honor for the brave”, marka została stworzona, aby sprostać potrzebom epoki cyfrowej za pośrednictwem mobilnie zoptymalizowanych produktów, które oferują użytkownikom lepsze doświadczenia, inspirują do działania, wspierają kreatywność i realizację marzeń młodych osób.

Więcej na hihonor.com i facebook.com/honorpl.