JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Serwus rowerowe świry! Jak już wiecie, do rozpoczęcia cyklu zawodów LSD pozostało coraz mniej czasu. Jest to odpowiedni moment aby was jeszcze bardziej podjarać i zaprosić na pierwszą rundę na… Koninki!

Rozpoczęcie sezonu rowerowego z Local Series of Downhill w Koninkach!

Niestety z przyczyn niezależnych od nas byliśmy zmuszeni odwołać edycję w Bike Park Palenica. Właściciel swoją niekompetencją doprowadził do odwołania zawodów, telefonem iż wyciąg na Palenicy ma problemy finansowe, a co za tym idzie – zostaje on zamknięty na sezon 2017 skreślił wszelakie eventy w tym roku. Właściciel postanowił spieniężyć cały obiekt, a nas zostawić na lodzie.

Na szczęście Koninki pokazały się z fantastycznej strony i z otwartymi ramionami przyjęły pierwszą edycję LSD w tym roku. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i obiecujemy rundą w Koninkach, godnie otworzyć rozpoczęcie sezonu polskiego downhillu!

Rozpoczęcie sezonu rowerowego z Local Series of Downhill w Koninkach!

Tradycyjnie – startujemy w sobotę 08.04.2017 z luźnymi przejazdami zwanymi treningami i czasoumilaczami takimi jak świetna pogoda, piękne góry i mnóstwo spoconych gości na zjazdówkach, brzmi zachęcająco prawda? Dodatkowo w tym dniu przewidzieliśmy nasz tradycyjny whip contest czyli- KTO BARDZIEJ BOKIEM a pod koniec dnia… jakżeż by mogło być inaczej BEFORE/AFTER party przy ognisku nieopodal dolnej stacji wyciągu.

Rejestrować możecie się od 9:00 do 17:00.

!UWAGA, ATTENZIONE, CAUTION!

Rejestracja na zawody będzie możliwa tylko w SOBOTĘ! Proponujemy rejestrować się online, wtedy na miejscu płacicie tylko 50 PLN, dla zapominalskich lub leniwych, czyli opcja sobotnia, w biurze zawodów – 70 PLN

Rozpoczęcie sezonu rowerowego z Local Series of Downhill w Koninkach!

Link do pobrania zgłoszenia oraz zgody dla niepełnoletnich: kliknij tutaj

W niedzielę zapraszamy wszystkich od 09:00 na stok gdzie do 11:30 będziecie mogli jeszcze potrenować. Od 12:00 zaczynamy przejazdy mierzone, które będą trwać do 15:30, a ścigać będziemy się w trzech kategoriach: Full, HardTail, Kobietky.

Kibiców serdecznie zapraszamy na trasę do gorącego dopingu, mamy w ofercie widowiskową „nitkę”, pierwszorzędnych zawodników i zacną muzykę na linii mety.

Rozpoczęcie sezonu rowerowego z Local Series of Downhill w Koninkach!

O godzinie 16:00 planujemy zakończyć zawody i krakowskim targiem o 16:15 będziemy dekorować tych najszybszych / te najszybsze i best whipa. Większość z was wie już, że warto zostać na rozdanie nagród bo często przeprowadzamy konkurencję pod nazwą: Twój szczęśliwy numerek!

Co zapewniamy podczas dwudniowej inby z LSD?

  • Unikalny numer startowy (który weźmie udział w losowaniu nagród od sponsorów),
  • Dobrze przygotowaną i dobrze oznaczoną trasę na której odbywać się będą zawody,
  • Ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika,
  • Profesjonalny pomiar czasu oraz zapisy internetowe – Stanisławski RACE-TIMING,
  • Zapewnione profesjonalne zaplecze medyczne,
  • A przede wszystkim ogromną dawkę dobrej zabawy!

Rozpoczęcie sezonu rowerowego z Local Series of Downhill w Koninkach!

To co wariaty? Pakujemy klamoty i widzimy się za około 2 tygodnie! Liczymy na was, bo bez was nie ma nas!

PIĄTKA!


Tekst: Michał Białek
Zdjęcia: Jacek Kaczmarczyk jacekslonik.pl