PROMOCJA BLACK FRIDAY: JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE

Fundacja Bike Planet serdecznie zaprasza na drugą edycję zawodów TownHillowych w mieście Karpacz. Formuła i miejsce zawodów są zbyt dobre by je zmieniać, więc pozostają takie jak w zeszłym roku.

Townhill Karpacz 2017

Niespodzianki szykujemy natomiast w zmianie przebiegu trasy. Część wyścigowej areny przebiega po terenach leśnych więc możecie spodziewać się szutru, ściółki oraz dużych ilości korzeni i głazów. Po walce z matką naturą wracamy do miasta zmierzyć się w środowisku miejskim. W jednym i w drugim przypadku możecie liczyć na nowe i ciekawe przeszkody.

W poprzednim sezonie dołożyliśmy mini gierkę w postaci rywalizacji „best whip” i dzięki dużemu zainteresowaniu ta dodatkowa konkurencja pozostaje w naszym harmonogramie. Dodatkowo w tym roku zapewnimy wam jeszcze jedną atrakcję, będzie rozegrana konkurencja w postaci skoku na najdalszą odległość „long air”.

Zmiany dopadły także kategorie. Oprócz standardowego podziału: Hobby, Hardtail, Juniorzy, Kobiety, Open i Masters w tym roku będziemy mieli przyjemność dzielić trasę z osobami poruszającymi się na Handbikach.

Tradycją staje się także miasteczko zawodów przy „Lipie Sądowej”. W tym roku moc atrakcji nie tylko dla zawodników! Oprócz strefy serwisowej i pumptracka, znajdziecie zabawy i animacje dla dzieci oraz strefę gastronomiczną.

Wszystkie informacje, a także postępy prac nad tym projektem i dodatkowe konkursy znajdziecie na profilu facebook.com/bikeplanetkarpacz i Bikeplanet Townhill Race.

Zapisy: dostartu.pl

Do zobaczenia na miejscu!!