Endurama Sunrace 2018

Endurama SunRace to idea zrodzona z potrzeby zaoferowania wielu Europejczykom imprezy podczas zimowej przerwy. Śnieg, mróz i inne czynniki sprawiają, że wielu rowerzystom nie chce jeździć się na rowerach. W zeszłym roku wystartowaliśmy z tą imprezą i jeździliśmy przez cztery dni w okolicach wioski Ojén (blisko Malagi w południowej Hiszpanii). Tutejszy klimat jest idealny dla wielu rowerzystów, którzy uwielbiają jeździć na rowerach w zimie i mają do dyspozycji setki tras. Enduro i zjazd, to najczęściej występujące tu ścieżki.

Endurama Sunrace 2018

Triumfatorem zeszłorocznych wyścigów byli Portugalczyk Marco Fidalgo, który wygrał 4-dniowy wyścig, a 2-dniowe zawody padły łupem Mistrza Irlandii Kelana Granta.

Druga edycja ponownie będzie startować codziennie w Ojén, ale wpierw zabierze nas do Alhaurin de la Torre (trasa UCI DH), a później do Benahavis (ukryta perła i prawdopodobnie najczęściej jeżdżone trasy w okolicy). Oznacza to 4 dni jazdy w 4 różnych miejscach. Będzie więcej zjazdu niż podjazdu, dużo relaksu, idealny miks wyścigu i wakacji, wszystko zależy od Ciebie. Oczywiście po zawodach odbędzie się obowiązkowe after party, organizatorzy przygotują obowiązkowe dobre jedzenie i muzykę.

Endurama Sunrace 2018

Ceny zaczynają się od 190€ za 2-dniowe zawody (sobota i niedziela), a w cenę wliczone jest ubezpieczenie, przygotowanie tras, pomiar czasu, posiłek, strefa żywieniowa podczas wyścigu, piwo… coś jeszcze? Daty: 1-4 marzec 2018.

Ceny biletów lotniczych zaczynają się od 90€ i dotrzeć można do Malagi, która jest ważnym portem lotniczym Hiszpanii i posiada połączenia z większością europejskich miast.

Endurama Sunrace 2018

Jesteście gotowi na krótką zimową przygodę? Jeśli jeszcze nie, to sprawdźcie wideo z zeszłego roku!

Oficjalna strona: endurama.com