Epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i najlepszej muzyki show przybywa do Polski! Sound of Gravity to największe pokazy sportów ekstremalnych w naszym kraju! Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji! Będziemy świadkami historycznej chwili w naszej części Europy – pierwszej próby wylądowania najniebezpieczniejszej ewolucji świata, czyli double backflip`a (podwójne salto w tył) na motocyklu crossowym przez Luc Ackermanna!

Sound of Gravity: największe ekstremalne show w Polsce!

Areną ekstremalnych emocji będzie jeden z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce. Stadion Miejski w Tychach, 2-go września zostanie opanowany przez najlepszych zawodników w swoich konkurencjach. Przez całe show będziemy świadkami największych ewolucji jakie można zobaczyć! Pierwsze w Polsce podwójne salto w tył na motocyklu crossowym, ogromne bangery na rowerach MTB i BMX czy inne wyczyny Freestyle Motocross w rytmie największych hitów legendarnej grupy Queen na długo zapadną w pamięci widzów!

BILETY:

Pierwsza pula wejściówek w bardzo promocyjnych cenach dostępna od dnia 25.04.2018 na ebilet.pl oraz w salonach Empik, Media Markt.

Ceny wejściówek:

Promocyjne bilety indywidualne: od 59 złotych (ograniczone czasowo i ilościowo)
Pakiet rodzinny: (dwóch dorosłych + 2 dzieci do lat 13) 3+1 bilet gratis
Pakiet grupowy: 4+1 bilet gratis

HARMONOGRAM:

Otwarcie bram stadionu: 16:00
Pit Party: 16:30 (spotkanie z zawodnikami, autografy)
Rozpoczęcie show: 18:00

Zapraszamy również do śledzenia profilu wydarzenia na Facebook`u: facebook.com/SOUNDofGRAVITY