Do wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Freestyle Heroes, pozostało pięć tygodni. Już 23 marca Miasto Gliwice zaprosi wszystkich do Areny Gliwice, czyli najnowocześniejszej hali widowiskowej w Polsce, na pierwsze polskie show sportów ekstremalnych. Niesamowitych emocji dostarczą widzom zawodnicy z najwyższej póki – znamy pierwsze nazwiska i gwarantujemy, że będzie to coś, czego widzowie w Polsce w takim wymiarze jeszcze nie widzieli!

Wśród ponad trzydziestu zawodników, którzy zmierzą się w aż siedmiu dyscyplinach, nie zabraknie utytułowanych zdobywców medali X Games oraz aspirujących młodych talentów.

W tej wyjątkowej batalii na rowerach zmierzą się dwa pokolenia zawodników. Latając zarówno na BMX, jak i MTB pokażą, że czasem mniej znaczy więcej. Ze względu na niewielką wagę, tricki na rowerach potrafią być bardziej spektakularne, niż te na motocyklach. Wśród startujących nie zabraknie Polaków: Dawida Godźka, Marka Łebka, Rafała Kierca, Pawła Stachaka, Bartka Zięciny oraz uznanych gości z całej Europy: Pavla Alekhina i Alexa Nikulina z Rosji, Yury Starosty z Ukrainy, Vilibalda Vitka, Erika Figara i Jakuba Bendy z Czech, czy Adolfa Silvy z Hiszpanii. Wielu z tych zawodników nie trzeba przedstawiać, a ich osiągnięcia mówią same za siebie. Ten mocny skład, choć nie podajemy jeszcze wszystkich nazwisk, gwarantuje potężną dawkę adrenaliny i tricki, które poderwą widzów z krzesełek.

Podczas show zobaczymy również zawodników na motocyklach, a wśród nich między innymi: Marcina Łukaszczyka i Bartka Ogłazę z teamu Freestyle Family. Do Gliwic, aby zaprezentować swoje ewolucje na wysokości niemal trzeciego piętra przyjadą również: Nick Ivankov, Leonardo Fini, Ondrej Zaruba i Radek Bilek. „Spalinowy” zespół uzupełnią Gerhard Mayr, który wykona salto w tył pojazdem buggy oraz bracia Patryk i Maciej Siekaj, którzy udowodnią, że quadem też można latać z rampy i wykonywać tricki.

Będą również zawodnicy latający z rampy na rolkach oraz na hulajnogach. Czegoś tak spektakularnego widzowie na południu Polski jeszcze nie widzieli, to pewne.

Wisienką na torcie jest fakt, że to właśnie widzowie będą jedynym sędzią tego wieczoru. Od osób, które wybiorą się 23 marca do Areny Gliwice, zależeć będzie wynik pojedynku młodych i głodnych sukcesów zawodników z tymi nieco starszymi, już utytułowanymi. Young Freaks vs Old School Rockers – dwa pokolenia, setki tricków, jeden sędzia i jeden werdykt. Wygrać mogą tylko najlepsi i to Wy o tym będziecie mogli zdecydować!

Freestyle Heroes to niezwykle dynamiczne show, naszpikowane ewolucjami z najwyższej światowej półki. Do tego niesamowite efekty pirotechniczne i gorące Psycho Dolls, które zaprezentują swój wyjątkowy show z akrobacjami i ogniem. Będzie gorąco! To możemy zagwarantować już teraz.

Wy zagwarantujcie sobie świetny początek wiosny i kupcie bilety już teraz. Aby zdobyć najlepsze miejsca musicie się pospieszyć, bilety rozchodzą się szybko. Znajdziecie je na: ebilet.pl/sport/extreme/freestyle-heroes/

Link do wydarzenia z najświeższymi informacjami: facebook.com/events/365651984187349/

Oficjalna strona: freestyleheroes.pl