JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Całkiem niedawno publikowaliśmy podsumowanie sezonu 2018, a już za dwa i pół tygodnia będziemy rozpoczynać nową kartę historii polskiego downhillu!

zdjęcie: BeHere.photo

Local Series of Downhill to wydarzenie, na które uczestnicy i kibice czekają z niecierpliwością. Coraz więcej osób chce dołączyć do rowerowej rodziny i tworzyć wyjątkową atmosferę zawodów, którą przede wszystkim charakteryzuje luz i pełna zajawka. My już od wielu tygodni chodzimy nabuzowani nadchodzącym sezonem, a wy?

zdjęcie: BeHere.photo

A co o #LSD sądzą sami zawodnicy?

LSD wyróżnia się mega zajawką oraz trasami, po których da radę zjechać niemal każdy, od amatora po zawodnika z licencją. LSD kojarzy mi się z pozytywnymi organizatorami, którzy sami startują, więc wiedzą z czym to się je. Zdecydowanie dominuje tu pozytywna energia!

Organizację zawodów oceniam na najwyższą ocenę w każdej skali. Piona za stworzenie LSD, jedyne zawody na których jest taka mega pozytywna atmosfera, przy czym zachowany jest pełen profesjonalizm!

– Mateusz Bojko, zawodnik Hadronsport Team

Organizacja wiąże się z wieloma pozytywnymi aspektami, ale również należy być gotowym na niespodziewane zwroty akcji. Jednym z nich jest zmiana lokalizacji rozpoczęcia sezonu.

zdjęcie: BeHere.photo

Pamiętajcie, widzimy się 13-14.04.2019 r. w Kasinie Wielkiej w Kasina Ski & Bike Park.  

Oprócz niedzielnych ściganek, przygotowaliśmy dla was również inne atrakcje, w sobotę na stokach Śnieżnicy, prócz zjeżdżania w dół będziecie mogli wziąć udział w Pucharze Polski w Dual Slalomie, poskakać wzwyż podczas Bunny Hop Challenge, jeździć na pumptracku oraz poćwiczyć powietrzne ewolucje na ogromną, dmuchaną poduchę!

zdjęcie: BeHere.photo

Na pewno znacie standardy tej miejscówki, a jeśli nie to przekonacie się, że warto!

Local Series of Downhill odbędzie się w Kasinie Wielkiej po raz pierwszy! Bike Park znajduje się w odległości 20km od wcześniej planowanej miejscowości.

zdjęcie: BeHere.photo

Zapisy już trwają: race-timing.pl/pl/zawody/74

Nie warto czekać na ostatnią chwilę i zapisać się już teraz, oszczędzając tym samym $$ i być pewnym swego miejsca podczas pierwszej edycji #LSD2019.

zdjęcie: BeHere.photo

Oczywiście poza dawką (nie)zapomnianych wspomnień i wrażeń będą na was czekać upominki od DIVERSE, Pitcha Polska, NS Bikes, 7anna, aljot.pl,oraz MAD PIG!

Zapraszamy zatem stałych bywalców jak i tych, którzy poszukują rowerowego eventu, gdzie nie liczą się wyniki, a dobra zabawa, zbijanie piątek, chill i luz. Pakujcie rowery i ruszajcie 13-14.04 w stronę Bike Parku w Kasinie Wielkiej. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą tony zajawy i kasku. A może po drodze zgarniecie jeszcze jakichś kibiców?

zdjęcie: BeHere.photo

Więcej informacji znajdziecie na fanpage LSD: facebook.com/LSD.local.series.of.downhill/ oraz na stronie wydarzenia: facebook.com/events/247066922876010/.

Jeszcze raz – serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej, rowerowej fety!

O zawodach Local Series of Downhill

LSD – Local Series of Downhill to cykl zawodów w zjeździe MTB mający na celu rozwój sportu wśród amatorów. Są to imprezy dające możliwość rywalizacji, aktywnego spędzania czasu wśród znajomych oraz spektakularnego widowiska dla kibiców. Trasy na wyścigi są wybierane spośród lokalnych miejscówek oraz znanych polskich bike parków, których poziom jest stosunkowo łatwy i przejezdny nawet dla początkujących, ale także dający satysfakcję z jazdy tym bardziej zaawansowanym rowerzystom. Każda odsłona zawodów jest ukierunkowana na luźne ściganki spędzone w pozytywnym klimacie tworzonym przez środowisko rowerzystów jak i ich znajomych.

Media:
facebook, instagram
Klasyfikacja generalna oraz wyniki:
43ride.com/wyniki-zawodow