Rozpoczęcie sezonu z Local Series of Downhill – Kasina Wielka

Całkiem niedawno publikowaliśmy podsumowanie sezonu 2018, a już za dwa i pół tygodnia będziemy rozpoczynać nową kartę historii polskiego downhillu!

zdjęcie: BeHere.photo

Local Series of Downhill to wydarzenie, na które uczestnicy i kibice czekają z niecierpliwością. Coraz więcej osób chce dołączyć do rowerowej rodziny i tworzyć wyjątkową atmosferę zawodów, którą przede wszystkim charakteryzuje luz i pełna zajawka. My już od wielu tygodni chodzimy nabuzowani nadchodzącym sezonem, a wy?

zdjęcie: BeHere.photo

A co o #LSD sądzą sami zawodnicy?

LSD wyróżnia się mega zajawką oraz trasami, po których da radę zjechać niemal każdy, od amatora po zawodnika z licencją. LSD kojarzy mi się z pozytywnymi organizatorami, którzy sami startują, więc wiedzą z czym to się je. Zdecydowanie dominuje tu pozytywna energia!

Organizację zawodów oceniam na najwyższą ocenę w każdej skali. Piona za stworzenie LSD, jedyne zawody na których jest taka mega pozytywna atmosfera, przy czym zachowany jest pełen profesjonalizm!

– Mateusz Bojko, zawodnik Hadronsport Team

Organizacja wiąże się z wieloma pozytywnymi aspektami, ale również należy być gotowym na niespodziewane zwroty akcji. Jednym z nich jest zmiana lokalizacji rozpoczęcia sezonu.

zdjęcie: BeHere.photo

Pamiętajcie, widzimy się 13-14.04.2019 r. w Kasinie Wielkiej w Kasina Ski & Bike Park.  

Oprócz niedzielnych ściganek, przygotowaliśmy dla was również inne atrakcje, w sobotę na stokach Śnieżnicy, prócz zjeżdżania w dół będziecie mogli wziąć udział w Pucharze Polski w Dual Slalomie, poskakać wzwyż podczas Bunny Hop Challenge, jeździć na pumptracku oraz poćwiczyć powietrzne ewolucje na ogromną, dmuchaną poduchę!

zdjęcie: BeHere.photo

Na pewno znacie standardy tej miejscówki, a jeśli nie to przekonacie się, że warto!

Local Series of Downhill odbędzie się w Kasinie Wielkiej po raz pierwszy! Bike Park znajduje się w odległości 20km od wcześniej planowanej miejscowości.

zdjęcie: BeHere.photo

Zapisy już trwają: race-timing.pl/pl/zawody/74

Nie warto czekać na ostatnią chwilę i zapisać się już teraz, oszczędzając tym samym $$ i być pewnym swego miejsca podczas pierwszej edycji #LSD2019.

zdjęcie: BeHere.photo

Oczywiście poza dawką (nie)zapomnianych wspomnień i wrażeń będą na was czekać upominki od DIVERSE, Pitcha Polska, NS Bikes, 7anna, aljot.pl,oraz MAD PIG!

Zapraszamy zatem stałych bywalców jak i tych, którzy poszukują rowerowego eventu, gdzie nie liczą się wyniki, a dobra zabawa, zbijanie piątek, chill i luz. Pakujcie rowery i ruszajcie 13-14.04 w stronę Bike Parku w Kasinie Wielkiej. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą tony zajawy i kasku. A może po drodze zgarniecie jeszcze jakichś kibiców?

zdjęcie: BeHere.photo

Więcej informacji znajdziecie na fanpage LSD: facebook.com/LSD.local.series.of.downhill/ oraz na stronie wydarzenia: facebook.com/events/247066922876010/.

Jeszcze raz – serdecznie wszystkich zapraszamy do wspólnej, rowerowej fety!