Fundacja For Event wraz z kinem Kino Helios Polska zaprasza 19 marca 2020 roku (czwartek) do kina Helios, które znajduje się w Bielsku-Białej w Galeria Sfera na 2 piętrze. Startujemy o 18:00, będą filmy, dużo zajawy, wystawa, losowanie fantów dla uczestników, rowerowa atmosfera, konkurs i wiele innych.

Chcielibyśmy zaprosić wszystkich miłośników rowerowych wygibasów i nie tylko, na pokaz filmów rowerowych jak w latach ubiegłych, nie zabraknie również atrakcji dodatkowych, jak i możliwości spotkania się w rowerowych gronie.

Start projekcji filmów zaczynamy o godzinie 19:00, lecz już teraz zapraszamy wszystkich od godziny 18:00 do przedsionka kina, gdzie będziecie mogli zobaczyć nieco nowinek technicznych 2020 w postaci showroomu, wystawę fotografii górsko-rowerowych autorstwa Skorupski Photo spotkać się z rowerowymi ziomami i nie tylko!

Na dużym ekranie będzie miała miejsce prezentacja produkcji filmowych z rodzimej sceny rowerowej i od naszych zagranicznych sąsiadów oraz waszych amatorskich filmów. Zachęcamy do licznego wysyłania zgłoszeń ze swoimi dziełami, najlepsze z nich zostaną wyświetlone na dużym ekranie! Dla chętnych e-mail ze zgłoszeniem oraz linkiem do pobrania filmu na adres: m.matuszny@for-event.pl

Jest to świetny sposób na buzację na nadchodzący sezon w rowerowym gronie! Bierz ziomków, ziomków swoich ziomków, brata, siostrę, dziewczynę, żonę, kogo tylko chcesz i wpadaj do BB! Na pewno nie zabraknie grubych akcji, adrenaliny czy odrobiny enduro!

Przedsprzedaż biletów: helios.pl

Organizator: For Event
Partnerzy: Kino Helios Polska, Hard Downhill League
Sponsorzy upominków: MAD PIG, 7Anna, NS Bikes, TYGU, Local Series of Downhill