JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Pierwsza edycja Mistrzostw Polski Pumptrack zbliża się dużymi krokami. Z każdej części Polski napływają nowe zgłoszenia zasilając szeregi startujących zawodników. Zapowiada się ciekawa potyczka i prawdziwy sprawdzian rowerowych umiejętności.

Kto będzie na tyle szybki, aby zostać pierwszym Mistrzem Polski w jeździe na torze pumptrack? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 2 sierpnia. Nie trać więc czasu, bierz rower i trenuj, żeby nikt Cię nie prześcignął tego dnia. Spróbuj swoich sił w zawodach i przyczyń się do rozwoju nowej sportowej dyscypliny w Polsce.

O torach pumptrack świat usłyszał już niemal 20 lat temu. Mimo tego w naszym kraju wciąż brakuje realnych możliwości na rozwój w tym sporcie. Jednak to się zmieni po pierwszej edycji PUMP IT TOUR – Pucharu i Mistrzostw Polski Pumptrack.

Sprawdź własne możliwości, dołącz do zabawy i wypompuj z siebie co się da!

Zapisy: pumpit.pl

Wydarzenie: facebook.com/events/642103219864463

O Pucharze Polski Pumptrack

Puchar Polski oraz Mistrzostwa Polski Pumptrack powstają przy współpracy z Polskim Związkiem Kolarskim (PZKol). Charakteryzują się dużą dbałością o szczegóły i wysokim poziomem organizacyjnym. To zarazem pierwsza tego typu seria w kraju, która zapoczątkuje zupełnie nowe, sportowe możliwości rozwoju przed wszystkimi użytkownikami torów pumptrack.

Oficjalna strona: pumpit.pl
Media: facebook, instagram
Klasyfikacja generalna: 43ride.com/wyniki-zawodow