Bełchatów to największy przystanek eliminacyjny ogólnopolskiego cyklu zawodów na pumptrackach Nie Pompujesz – Nie Jedziesz! 21 sierpnia na ogromnym torze zbudowanym przez BT Project zostanie rozegrana 5 runda, w której udział wezmą najlepsi zawodnicy z całego kraju!

Bartosz Giemza / zdjęcie: Adam Głosowic

Jednak nie tylko długość toru czyni bełchatowską rundę wyjątkowym przystankiem! Zawodnicy w fazie play-off będą rywalizować o zwycięstwo po zmroku przy światłach jupiterów! Z pewnością będzie to doskonały element, który nada  widowiskowości całej rundzie!

Kto może wystartować w zawodach? Każdy, niezależnie od umiejętności! Możemy zgłaszać się całkowicie za darmo w kategoriach rowerowych: KIDS, Amator, Kobiety, PRO oraz w otwartej kategorii hulajnogi!

Zdjęcie: Adam Głosowic

Zapisy na zawody są całkowicie bezpłatne! Trzeba jedynie pamiętać o ograniczonej liczbie startujących oraz o rejestracji! Ta jest prowadzona wyłącznie online na stronie pompuje.pl. W dniu zawodów nie będzie możliwości rejestracji!

Bełchatów będzie także przedostatnią szansą na wywalczenie awansu do wielkiego finału Nie Pompujesz – Nie Jedziesz, który odbędzie się w Nowej Soli. Awans ten uzyska trzech najlepszych zawodników w kategorii Kobiety i Pro. W finale czekają już: Marcin Rot, Dawid Godziek, Gustaw Dądela, Bartosz Giemza, Jakub Wicher, a w kategorii Kobiety m.in. Anna Domagała, Natalia Niedźwiedź, Ola Bryndza. Więc warto rywalizować!

Zdjęcie: Adam Głosowic

W Bełchatowie swój udział zapowiedzieli już Bartosz Giemza (aktualny Mistrz Polski w jeździe na pumptracku), Jakub Wicher!

Zapraszamy także do udziału najmłodszych do rywalizacji w kategorii KIDS. Tutaj nagrodzimy nie tylko zwycięzców ale gratulacyjny medal otrzyma każdy uczestnik!

Na pewno będzie sporo emocji i dużo dobrej rywalizacji! 5 runda w Bełchatowie już 21 sierpnia!

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 21.08.2021
  • Kategorie: PRO, Kobiety, Amator, KIDS (od 6 do 12 lat), Hulajnoga
  • Godzina: treningi i odbiór numerów startowych od 14:00 – 15:50, start zawodów 16:00
  • Zapisy: wyłącznie na stronie pompuje.pl (brak możliwości zapisów na miejscu)
  • Wpisowe: 0 złotych

O zawodach Nie Pompujesz – Nie Jedziesz

Oficjalna strona: pompuje.pl
Media: facebook, instagram, youtube