Największy freeride’owy festiwal na świecie rozpoczął się w kanadyjskim Whistler, więc nadeszła pora, aby zaprezentować Wam rozkład jazdy transmisji online, które będą odbywały się podczas Crankworx Whistler.

Crankworx Whistler 2022 – transmisje online

Transmisje online dostępne będą bezpośrednio na stronie crankworx.com, a w przypadku zawodów Red Bull Joyride, również poprzez Red Bull TV. W sumie zaplanowane jest ponad dziewięć godzin transmisji z zawodów na żywo! Niestety ze względu na różnice czasowe, w naszym kraju najważniejsze imprezy będą transmitowane w środku nocy.

Brett Rheeder, Red Bull Joyride 2019 / zdjęcie: Jim Stokoe

Miło nam też poinformować, że w transmisja dziesiątej edycji zawodów slopestyle Red Bull Joyride będzie dostępna z polskim komentarzem. Oprócz dobrze znanego Tadeusza Molskiego, zawody komentować będzie po raz pierwszy nasz redaktor naczelny, Tomasz Profic.

Crankworx Whistler 2019 / zdjęcie: Fraser Britton

Harmonogram transmisji

Transmisja Red Bull Joyride slopestyle:

O serii Crankworx World Tour

Crankworx to jedyny w swoim rodzaju festiwal kolarstwa górskiego. Po raz pierwszy zorganizowany został w 2004 roku w kanadyjskim Whistler w Kolumbii Brytyjskiej. Od tamtej pory ewoluował do kilku przystanków na świecie, tworząc serię Crankworx World Tour. W trakcie imprezy w zawodach biorą udział najlepsi zawodnicy na świecie, którzy rywalizują w wielu różnych dyscyplinach. Znajdziemy tu także zawody dla amatorów, dzieciaków oraz wszystkich fanów kolarstwa górskiego, którzy przyjeżdżają, aby wspólnie świętować i bawić się w niesamowitych miejscach.

Oficjalna strona:
crankworx.com
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube, flickr