25 lutego 2023 roku w katowickim Spodku będziemy świadkami święta sportów ekstremalnych. Tego dnia do Polski przyjdzie światowa czołówka freestyle motocross oraz najlepsi rowerzyści, aby zaprezentować widowisko pełne emocji, adrenaliny, muzyki i efektów specjalnych w ramach Sound of Gravity. Nie zabraknie także Polaków. Pojawią się m.in. Animals FMX oraz Godziek Brothers, którzy przygotowali specjalne sektory dla swoich fanów znajdujące się najbliżej show. Tak aby widzowie byli jak najbliżej akcji i poczuli prawdziwą adrenalinę skaczących zawodników pod samym dachem Spodka! Jak zdobyć bilety na sektory Szymona i Dawida?

Wystarczy wejść na portal eventim.pl i wybrać jeden z sektorów oznaczonych Dawid Godziek lub Szymon Godziek! Kupując bilet na wspomniane sektory będziecie najbliżej widowiska i najbliżej zawodników. Otrzymacie także specjalne gadżety dedykowane wydarzeniu i pokazowi Godziek Brothers! Co więcej, do 10 grudnia ceny biletów są w promocyjnych cenach!

Gadżety i widowisko to jednak nie jedyny aspekt akcji. Bracia postanowili sprawdzić, kto zapełni swoje sektory szybciej! Śledząc media społecznościowe Dawida i Szymona z pewnością zauważyliście „Bitwę Biletową”, która właśnie dotyczy chellenge`u! To wy decydujecie który sektor zapełni się szybciej i który z braci wygra! Zwycięzca z pewnością przygotuje niespodziankę!

Zdjęcie: Adam Glosowic

Kupując bilet na sektor Godziek Brothers otrzymujesz:

  • unikalne gadżety dedykowane pokazom Godziek Brothers na Sound of Gravity
  • miejsca najbliżej rowerowego toru i całej akcji
  • możliwość spotkania swoich idoli
  • promocyjną cenę wejściówki do 10 grudnia

Tak więc jeżeli jesteście fanami Godziek Brothers i chcecie zdobyć specjalne i unikalne gadżety, a także zobaczyć niesamowite show Sound of Gravity najbliżej jak się da to musicie zakupić specjalne wejściówki na eventim.pl!

Zdjęcie: Adam Glosowic

Sound of Gravity to Ekstremalny Teatr, którego atrakcjami będą nie tylko największe gwiazdy i legendy freestyle motocrossu, dirt jumpingu i skate ale także najlepsi DJ`e i oryginalne efekty specjalne!

Sound of Gravity Ekstremalny Teatr to prawdziwy spektakl! Tu łączymy muzykę i sporty akcji! Motywem przewodnim pokazów są ponadczasowe hity legendy rocka – zespołu Queen! Nasi DJ’e stworzą prawdziwe show, które łączy elektryzujące dźwięki z zapierającymi dech w piersiach wyczynami wirtuozów dwóch kółek!

Zdjęcie: Adam Glosowic

Ambasadorami wydarzenia są bracia Dawid i Szymon Godziek – mulitmedaliści najbardziej prestiżowych zawodów freestyle BMX i MTB na świecie, w tym igrzysk ekstremalnych X-Games – oraz Bartek Oskroba – wielokrotny Mistrz Polski i finalista ME oraz uczestnik MŚ w scooteringu!

Na motocrossowych skoczniach, najlepsze ewolucje Freestyle Motocross zaprezentują zawodnicy z całej Europy. Będziemy świadkami ewolucji, które zaprzeczają prawu grawitacji. Przelatujące pod samym dachem motocykle to spektakularny widok, który na długo zapadnie w pamięci widowni.

Zdjęcie: Adam Glosowic

Atrakcje Sound of Gravity – Ekstremalny Teatr:

  • Freestyle Motocross – spektakularne akrobacje na motocyklach (10 zawodników)
  • Dirt Jumping Show – ewolucje na rowerach i hulajnogach (10 zawodników)
  • Goście specjalni z innych dziedzin sportu oraz popularni influencerzy
  • Muzyka i efekty specjalne synchronizowane z najbardziej spektakularnymi akrobacjami
  • Pit Party – Spotkanie z gwiazdami eventu twarzą w twarz