Noc, piaszczysta plaża w Ustce, jupitery, efekty specjalne, muzyka i ekstremalne widowisko jakiego jeszcze nie było! Tak prezentuje się czwarta edycja Sound of Gravity w Ustce, która będzie najbardziej spektakularną ze wszystkich dotychczasowych! Niespotykana dotąd na pokazach rowerowych pirotechnika i niesamowita otoczka sprawią, że adrenalina w organizmie widzów będzie na wysokich obrotach!

Zdjęcie: Adam Glosowic

Pełne spektakularnych ewolucji i wysokich lotów show tradycyjnie już odbędzie się w ostatnią sobotę lipca w Ustce! Tym razem główne pokazy odbędą się na plaży, gdzie zobaczymy ekstremalny teatr w dziennej oraz nocnej odsłonie! Na skoczni pojawi się cała ekipa Sound of Gravity z Szymonem Godźkiem na czele! Już sam fakt umiejscowienia rowerowej skoczni na piaszczystej plaży, sprawia że pokazy będą wyjątkowe!

Zdjęcie: Adam Glosowic

Z pewnością najbardziej wyczekiwanym widowiskiem będzie nocna odsłona pokazów dirt jumpingowych, podczas których plaże rozświetlą jupitery oraz oryginalne efekty specjalne. Nie zabraknie oczywiście akcentów muzycznych i dodatków specjalnych, a te jak zawsze będą zsynchronizowane z ewolucjami zawodników!

To będzie prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych, nowoczesnej i oryginalnej rozrywki! Część pokazowa została podzielona na dwie części – pierwsza podczas światła słonecznego i druga przy blasku jupiterów! Najbardziej spektakularnie z pewnością wypadnie ostatni pokaz, który Sfera Sportu wyreżyserowała specjalnie na potrzeby Sound of Gravity i do którego zostaną włączone elementy jakich jeszcze nie było podczas wydarzenia.

Zdjęcie: Adam Glosowic

W pozostałych strefach będziemy mogli przez cały dzień dopingować zawodników w zawodach Air Moves Gathering, MTB Stunt Grand Prix oraz BMX Flat Lat pod dowództwem Kamila Kobędzowskiego!

Pojawią się także dodatkowe strefy jak: warsztaty z jazdy na hulajnogach, strefa wystawiennicza czy strefa chilloutu na plaży i promenadzie przygotowana przez partnerów Sound of Gravity.

Zdjęcie: Adam Glosowic

Po finałowym, nocnym pokazie, na plażowej scenie pojawi się DJ Angelo. Polski producent muzyczny zagra koncert, który zakończy tegoroczną edycję. Będziemy mogli posłuchać z pewnością takich letnich hitów jak „Wild Love” czy „Summer Nights”.

Pokazy Sound of Gravity w Ustce kolejny raz zaskoczą wszystkich widzów nie tylko poziomem sportowym ale także nowoczesną formułą wydarzenia, która łączy sporty akcji z najlepszą muzyką! Nie zabraknie światowych gwiazd, atmosfery oraz niesamowitego usteckiego klimatu!

Zdjęcie: Adam Glosowic

To będzie najbardziej ekstremalny weekend nad polskim morzem! Warto obserwować profile wydarzenia na Facebooku i Instagramie, gdzie na bieżąco pojawiać się będą wszystkie informacje, atrakcje jak i harmonogram. Na imprezę zaprasza gospodarz Urząd Miasta Ustki, Sfera Sportu oraz Musictainment.

Tego dnia Ustka będzie na ekstremalnej fali!

YouTube player

Link do wydarzenia: facebook.com

Harmonogram

 • 11:00 – 20:00 Start Gravity Expo
 • 11:00 – 11:45 Sesja autografów z wszystkimi gwiazdami wydarzenia
 • 13:00 – 19:00 Start strefy hulajnogi
 • 12:00 – 12:20 MTB STUNT Grand Prix – prezentacja zawodników
 • 12:20 – 13:00 MTB STUNT Grand Prix – Wheelie Race
 • 13:00 – 13:40 MTB STUNT Grand Prix – Stoppie Challenge
 • 14:00 – 16:00 MTB STUNT Grand Prix – Quick Race
 • 14:30 – 16:30 BMX FlatLand – Start zawodów
 • 17:00 – 18:00 MTB STUNT – Finały
 • 18:30 – 19:15 Dirt Jumping (Day Show)
 • 19:30 – 20:30 BMX FlatLand – Finały
 • 20:45 – 21:00 Dekoracja zwycięzców
 • 21:00 – 21:45 Dirt Jumping (Night Show)
 • 22:00 – 23:00 Koncert DJ Angelo