Już w najbliższy weekend 100% tras w bike parku Szczyrk Enduro Trails by TREK zostanie udostępnione! Wszystkie trasy są wyremontowane przez jedną z najlepszych ekip budowniczych w Polsce! Cały kompleks to 16 km zróżnicowanych tras enduro, od łagodnych niebieskich flow po mocne enduro na czarnych naturalnych takich jak Otik i Bestyja!

Totalna nowość w Szczyrku to przedłużone działanie do 20:00 w każdy piątek sezonu letniego 2023! A więc świetna opcja na “after work”.

W sercu ośrodka działa wypożyczalnia rowerów TREK, a status Centrum Testowego Trek gwarantuje, że w asortymencie znajdują się modele enduro z najnowszej linii produkcyjnej.

Na start ścieżek dowozi 10- osobowa kolej gondolowa, czyli aż 51 gondol, w których mieszczą się jednorazowo 2 rowery oraz 6-osobowa kolej kanapowa na Zbójnicką Kopę. W maju ośrodek funkcjonuje w piątki, soboty i niedziele. Od czerwca codziennie.

Zapraszamy!

Szczegóły: szczyrkowski.pl

O kompleksie ścieżek Szczyrk Enduro Trails

Szczyrk Enduro Trails by TREK to powstały w 2019 roku kompleks jednokierunkowych ścieżek rowerowych typu singletrack. Specjalnie wyprofilowane trasy, zaprojektowane z dala od pieszych szlaków stanowią świetne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zbudowane z myślą o bezpieczeństwie i dobrej zabawie ich użytkowników, posiadają odpowiednie nachylenie tras, miejsca do wytracania prędkości, bandy ułatwiające pokonywanie ciasnych zakrętów.

Oficjalna strona:
szczyrkowski.pl
Media:
facebook, instagram, youtube