JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

3racing Downhill Group radośnie wita sezon 2012 w niezmienionym składzie. Justyna, Olek i Piotrek przez zimę przygotowali się do obecnego sezonu tak mocno, jak do żadnego innego do tej pory.

Wielomiesięczne wylewnie potów podczas sezonu przygotowawczego to ich broń na równą walkę z ciągle podnoszącym się poziomem polskiego downhillu. Bowiem wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, iż każda obstawiana przez 3rG kategoria rośnie w siłę. Do Mastersów dołączy kilku doświadczonych riderów z Elity. Do Elity przechodzi niesamowicie mocna czołówka Juniorów. A u Kobiet … już zeszły sezon pokazał, że zaczyna się ostra walka o dziesiąte części sekund. Nie ma lipy!

Przygotowanie fizyczne to jak wiadomo nie wszystko – liczy się również sprzęt.

Najmniejsze zmiany są w Giancie Glory należącym do Justyny. Małe, ale całkiem istotne: pojawiła się nowa, szersza i przede wszystkim dużo lżejsza kiera Kore OCD oraz nowy również lżejszy, a do tego karbonowy napinacz Flesh Componets. Razem blisko 150 gram w dół.

Olek już jesienią zaczął kombinować z geometrią swojej Glorii. Stery z redukcją kąta główki, specjalne tuleje do dampera, inna wysokość widelca – kombinowaniu nie było końca. To już temat na kolejny tekst, który opublikujemy niebawem. Pozostałe zmiany są identyczne jak w rowerze Justyny.

Prawdziwa rewolucja nastąpiła u Gitary. Zamienił swoją pomarańczową Samantę na nowego Gianta Glory dołączając tym samym sprzętowo do reszty Teamu. Specyfikacja roweru również została podkręcona o komponenty Kore i Flesh Components. Jak się sprawdzi w tym sezonie?

Pierwsza weryfikacja już w Wiśle!

Idąc za hasłem „bez lansu nie ma awansu” ciągle i wcale nie do znudzenia ubiera nas firma Alpinestars. W tym roku nie sposób nas nie zauważyć dzięki niebiesko- turkusowym gaciom i team’owym jerseyom.

O hamowanie naszych czasem nadmiernych zapędów racingowych w tym roku dalej dba Szwed. Z jego niezastąpionymi okładzinami hamulcowymi Zeit w krytycznych sytuacjach damy radę się zatrzymać i nie wyrządzić krzywdy sobie, innym lub co gorsza biednym drzewom na trasie.

Zaplecze serwisowe niezmiennie zapewnia warszawski serwis i sklep rowerowy Kazoora.pl.

Informacje o naszych poczynaniach będziecie mogli przeczytać na portalach www.43ride.com oraz www.szok.it a posłuchać i obejrzeć na www.woodride.tv

Zapraszamy do wysłuchania luźnej rozmowy podczas jednego z treningów

profil  na FB  www.facebook.com/pages/3racing-Downhill-Group/153745744686928

Do zobaczenia na trasie!!!

team 3racing-Downhill-Group