Po długiej zimowej przerwie, która w tym roku nie miała zbyt wiele z zimą wspólnego nadszedł czas kiedy każdy jest już skoncentrowany na najbliższym starcie. Wszyscy czekają na możliwość sprawdzenia swojej formy po ciężkich przygotowaniach. Wiele osób zmienia swój sprzęt, planuje wyjazdy, przechodzi do innej kategorii i na pewno miał miejsce nie jeden transfer teamowy. Oczywiście wiele pozostaje także bez zmian, tak jak np. to, że na rozpoczęcie sezonu spotykamy się w Wiśle!

Jedną z osób, która niejako zmieniła team jest Artur #Hryszko. W sezonie 2014 postanowił jeździć jako indywidualista. Razem z pomocą swojego menadżera Alberta, wzięli sprawy w swoje ręce. Co z tego wynikło? Zobaczcie co powiedział Artur: „Sezon nadszedł wielkimi krokami, a pierwsze zawody już za kilka dni! Po niezbyt udanym sezonie 2013, w którym straciłem ponad 3 miesiące jazdy przez kontuzje, teraz jestem ogromnie zmotywowany i mam wielki głód do ścigania się. Szczerze mogę powiedzieć, że zimę przetrenowałem na tyle ile mnie było tylko stać, więc z niecierpliwością czekam na pierwszy start. Główną zmianą na ten rok, jest to, że będę jeździł pod własną banderą, na nowym rowerze i z nowymi sponsorami. Dzięki Totalbikes będę brał udział w większej ilości wyjazdów, w tym zagranicznych. Jeden z nich będzie dla mnie szczególnie ważny. Będą to Mistrzostwa Świata w Hafjell! BFG Suspension podczas zawodów zadba o prawidłową pracę mojego zawieszenia. Na moich nogach zobaczycie buty Five Ten a super ciuszki zrobiła dla mnie Stigma. Dziękuje za każde wsparcie, które dają mi nowe możliwości. Do zobaczenia w Wiśle!”

Bieżące informacje na temat sezonu Artura możecie śledzić na jego oficjalnym Fan Page’u – facebook.com/arturhryszkofanpage. Lista oficjalnych sponsorów Artura #Hryszko:
 Totalbikes, BFG Suspension, Five Ten Poland, Stigma.

PS. Niech nie zdziwi Was hashtag przed nazwiskiem Artura! Jest on na koszulce zawodnika, używany będzie także w mediach społecznościowych :)