Sonia Skrzypnik zaprasza na Górę Żar

Międzybrodzie Żywieckie kusi nie tylko pięknymi widokami, ale też kompleksem rowerowych tras. Od niedawna na miejscu możecie także spotkać prężnie działającą ze swoimi projektami, znaną i lubianą zawodniczkę DH – Sonię Skrzypnik.

Zdjęcia: Sandra Szuta

Międzybrodzie Żywieckie, Góra Żar, ulica Górska 21 – to właśnie miejsce, w którym grasuje Sonia. Co ma dla Was do przekazania sama właścicielka?

Skillpark w PKL Bike Park na Górze Żar / zdjęcie: Sandra Szuta

Mamy tu szkolenia rowerowe, serwis i wypożyczalnię sprzętu. Można również u nas kupić części typu: tarcze, klocki, opony, dętki itp. Szkolenia
prowadzimy my – Jedziemy Swoje.

W ofercie wypożyczalni mamy rowery NS Bikes oraz protekcję Leatt. Na miejscu wykonujemy usługi serwisowe ekspresowe oraz na konkretny termin. Nasi partnerzy to: Red Bull, sklep rowerowy.com oraz marka Trezado.

– Sonia Skrzypnik, Jedziemy Swoje

W tym roku powstanie w Bike Parku skillpark, czego bardzo brakowało w poprzednich latach, ale w końcu się doczekaliśmy i wiemy że to super pomysł. Dodatkowo ma powstać jeszcze jedna trasa bardziej naturalna i techniczna. Trasy są na bieżąco sprzątane, bo została wynajęta do tego firma.

My jako Jedziemy Swoje bardzo cieszymy się z podjętej współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi. Ja jako właścicielka zawsze o tym marzyłam, no i moje marzenie się spełniło. Współpracuje nam się super! Mam nadzieję, że PKL będzie rozwijał się rowerowo, a ja będę w tym uczestniczyć, nie tylko w tym roku!

Wpadajcie przybić piątkę lub pogadać o rowerach. Na szkolenia też
zapraszam – chętnie z wami pośmigam.

– Sonia Skrzypnik, Jedziemy Swoje
Zdjęcie: Sandra Szuta

Godziny otwarcia wyciągu, wypożyczalni, serwisu i szkoły od lipca 2021 to: 09:00-20:00 przez cały tydzień. W tygodniu przy każdym szkoleniu lub wypożyczeniu roweru Red Bull gratis.

Przydatne linki: