Międzybrodzie Żywieckie kusi nie tylko pięknymi widokami, ale też kompleksem rowerowych tras. Od niedawna na miejscu możecie także spotkać prężnie działającą ze swoimi projektami, znaną i lubianą zawodniczkę DH – Sonię Skrzypnik.

Zdjęcia: Sandra Szuta

Międzybrodzie Żywieckie, Góra Żar, ulica Górska 21 – to właśnie miejsce, w którym grasuje Sonia. Co ma dla Was do przekazania sama właścicielka?

Skillpark w PKL Bike Park na Górze Żar / zdjęcie: Sandra Szuta

Mamy tu szkolenia rowerowe, serwis i wypożyczalnię sprzętu. Można również u nas kupić części typu: tarcze, klocki, opony, dętki itp. Szkolenia
prowadzimy my – Jedziemy Swoje.

W ofercie wypożyczalni mamy rowery NS Bikes oraz protekcję Leatt. Na miejscu wykonujemy usługi serwisowe ekspresowe oraz na konkretny termin. Nasi partnerzy to: Red Bull, sklep rowerowy.com oraz marka Trezado.

– Sonia Skrzypnik, Jedziemy Swoje

W tym roku powstanie w Bike Parku skillpark, czego bardzo brakowało w poprzednich latach, ale w końcu się doczekaliśmy i wiemy że to super pomysł. Dodatkowo ma powstać jeszcze jedna trasa bardziej naturalna i techniczna. Trasy są na bieżąco sprzątane, bo została wynajęta do tego firma.

My jako Jedziemy Swoje bardzo cieszymy się z podjętej współpracy z Polskimi Kolejami Linowymi. Ja jako właścicielka zawsze o tym marzyłam, no i moje marzenie się spełniło. Współpracuje nam się super! Mam nadzieję, że PKL będzie rozwijał się rowerowo, a ja będę w tym uczestniczyć, nie tylko w tym roku!

Wpadajcie przybić piątkę lub pogadać o rowerach. Na szkolenia też
zapraszam – chętnie z wami pośmigam.

– Sonia Skrzypnik, Jedziemy Swoje
Zdjęcie: Sandra Szuta

Godziny otwarcia wyciągu, wypożyczalni, serwisu i szkoły od lipca 2021 to: 09:00-20:00 przez cały tydzień. W tygodniu przy każdym szkoleniu lub wypożyczeniu roweru Red Bull gratis.

Przydatne linki: