Seria filmowa „Take Claudio to the Limit” wystartowała. W szwajcarskim regionie Gryzonii Claudio Caluori zmierzy się z pięcioma wyzwaniami, a pierwszym z nich jest wyzwanie przygotowane przez Steve’a Peat’a – „Retro Trail”. Historia obu panów rozpoczyna się w 1998 roku, gdy obydwaj stanęli do rywalizacji na trasach zjazdowych, a teraz, w 2021 roku, ponownie rywalizują ze sobą na ścieżkach wokół Davos Klosters.

„Take Claudio to the Limit”

Claudio Caluori doskonale zna lokalne trasy szwajcarskiej Gryzonii. W serii filmowej „Take Claudio to the Limit” otrzyma pięć wyzwań na legendarnych trasach w pięciu regionach Gryzonii. Każde kolejne zadanie będzie przygotowane przez inną osobę, a wśród nich są takie osobistości jak Loic Bruni, Lukas Knopf, Annika Langvad, Steve Peat czy Morgane Charre.

Pięć wyzwań przeprowadzonych zostanie w regionach Laax, Davos Klosters, Arosa Lenzerheide, Engadin i Engadin Samnaun Val Müstair. Każdy, kto chciałby zmierzyć się ze swoimi wyzwaniami, może to zrobić dzięki udziale w publicznej części projektu „Home of Trails” i tym samym może wygrać rowerowe wakacje w Gryzonii.

Więcej informacji na stronie homeoftrails.com