Przed tygodniem ogłosiliśmy wakacyjny konkurs, który zorganizowaliśmy we współpracy z marką Michelin. Do wygrania były nagrody od naszego partnera: zestaw opon Michelin Force AM2 29″ oraz różne akcesoria.

Zadaniem konkursowym było podzielenie się z nami swoją najciekawszą wakacyjną rowerową trasą oraz polubienie profili 43RIDE (facebook.com/43RIDE / instagram/43RIDE) i Michelin (facebook.com/michelinpolska / instagram.com/michelinbicycle).

Na wstępie musimy zaznaczyć, że wszystkie zgłoszenia były wspaniałe i mieliśmy w redakcji bardzo ciężki wybór. Po wielu dyskusjach, kłótniach, groźbach, fochach i pojednaniach wracamy do Was z wynikami, które wyglądają następująco:

1 miejsce – Krystian Kalina – komplet opon Michelin Force AM2 29×2.4″ + metalowa butelka na wodę

Krystian Kalina, Rabka-Zdrój

2 miejsce – Adam Żbikowski – bluza (rozm. M) + metalowa butelka na wodę

Adam Żbikowski, Zbój, Szczyrk

3 miejsce – Bartosz Ligęza – organizer na akcesoria rowerowe + metalowa butelka na wodę

Bartosz Ligęza, Koprivna, Czechy

Wyróżnienie redakcji – Mateusz Jusiński – T-shirt (rozm. M) + metalowa butelka na wodę

Mateusz Jusiński, Hot Shots, Leogang, Austria

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom bardzo dziękujemy za udział!

#michelin #michelinbicycle #rideonmichelin

O marce Michelin

Michelin jest liderem technologicznym światowej branży opon. Grupa Michelin produkuje, sprzedaje i promuje produkty i usługi w dziedzinie mobilności – są to opony do samochodów osobowych, ciężarowych, samolotów, rowerów, sprzętu rolniczego i budowlanego, motocykli, a także przewodniki, mapy, atlasy i usługi internetowe (ViaMichelin.com). Siedzibą Michelin jest Clermont-Ferrand we Francji. Spółka jest obecna w 170 krajach, zatrudnia 123 600 pracowników oraz posiada 71 fabryk, które w 2020 r. wyprodukowały w sumie około 170 milionów opon. W Polsce Grupa Michelin ma fabrykę opon w Olsztynie oraz Dyrekcję Handlową w Warszawie.

Oficjalna strona: michelin.pl
Media: facebook, instagram, twitter, youtube