Drugi odcinek serii „Take Claudio to the Limit” to moment, w którym trzeba nauczyć głównego bohatera nowej szkoły jazdy na rowerze. A kto może to zrobić lepiej niż weteran Crankworx i gwiazda niemieckiego YouTube’a Lukas Knopf? A do tego jeszcze dodaliśmy dwoje młodych rowerzystów, Noelę i Lorisa, którzy wraz z Claudio Caluorim i Lukasem Knopfem eksplorowali trasy w Laax.

“Take Claudio to the Limit”

Claudio Caluori doskonale zna lokalne trasy szwajcarskiej Gryzonii. W serii filmowej “Take Claudio to the Limit” otrzyma pięć wyzwań na legendarnych trasach w pięciu regionach Gryzonii. Każde kolejne zadanie będzie przygotowane przez inną osobę, a wśród nich są takie osobistości jak Loic Bruni, Lukas Knopf, Annika Langvad, Steve Peat czy Morgane Such.

Pięć wyzwań przeprowadzonych zostanie w regionach Laax, Davos Klosters, Arosa Lenzerheide, Engadin i Engadin Samnaun Val Müstair. Każdy, kto chciałby zmierzyć się ze swoimi wyzwaniami, może to zrobić dzięki udziale w publicznej części projektu “Home of Trails” i tym samym może wygrać rowerowe wakacje w Gryzonii.

Więcej informacji na stronie homeoftrails.com

Zobacz wcześniejszy odcinek