Zawody zjazdowe Red Bull Hardline zdecydowanie nie są dla osób o słabych nerwach. Przez wielu uważane są za najtrudniejszy wyścig zjazdowy na świecie i już w najbliższy weekend ponownie zawita on do Dyfi Valley w Walii.

Red Bull Hardline 2021

Najlepsi i najodważniejsi zawodnicy na świecie staną na starcie trasy zaprojektowanej przez Dana Athertona i jeśli wszystko pójdzie tak jak w ubiegłych latach, to będzie kawał naprawdę dzikiej jazdy!

Gaetan Vige / zdjęcie: Sven Martin

W związku z obecnie panującymi obostrzeniami, impreza Red Bull Hardline 2021 będzie zamknięta dla publiczności, ale to nie znaczy, że nie będziemy mogli być świadkami wielu emocji. Fani z całego świata będą mogli obejrzeć transmisję na żywo z polskim komentarzem na stronie Red Bull TV.

Gee Atherton / zdjęcie: Boris Beyer

Transmisja LIVE:

  • 24 lipiec: kwalifikacje, start transmisji o 15.00
  • 25 lipiec: finały, start transmisji o 15.00
Joe Smith / zdjęcie: Sven Martin

Na starcie tegorocznych zawodów staną tacy zawodnicy jak: Laurie Greenland, Kade Edwards, George Brannigan, Bernard Kerr (zwycięzca z 2019 roku), Brage Vestavik, Matt Walker, Charlie Hatton, Kaos Seagrave, Brendan Fairclough, Adam Brayton, Craig Evans, Joe Smith, Harry Molloy, Joe Breeden, Jono Jones, Elliot Heap, Phil Atwill, Matt Hockenhull.

Bernard Kerr / zdjęcie: Sven Martin

Zobaczcie jak będzie wyglądała trasa podczas tegorocznego wyścigu: