Witamy serdecznie w drużynie Whyte Racing tegoroczną wicemistrzynię Polski w Enduro MTB, czyli Karolinę Cierluk. To zawodniczka z doświadczeniem i sukcesami w cross-country, która z powodzeniem rozpoczęła swoje starty w grawitacyjnych konkurencjach MTB.

Wywalczyła trzecią lokatę podczas zawodów Enduro MTB Series w Świeradowie-Zdroju, 4. miejsce na Enduro Trails Gold Qualifier, a także piątą lokatę w Mistrzostwach Polski DH 2021.

Jej starty w latach poprzednich to głównie cross-country. Była srebrną i brązową medalistką Akademickich Mistrzostw Polski w XCO w 2019 roku. W tym samym sezonie sięgnęła po brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym (CX) w kategorii Elita.

Warto wspomnieć, że Karolina świetnie podziela kolarską pasję z nauką. Jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej, a obecnie doktorantką na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej maszyną startową będzie Whyte T-160S 29er, wyposażony we wkładki Panzer. Po serii testów planowane będą ewentualne zmiany wyposażenia.

Życzymy jej sukcesów sportowych i naukowych!

O marce Whyte

Whyte Bikes Limited to wielokrotnie nagradzany Brytyjski producent rowerów, który skupiony jest na jakości i designie. Marka znana jest z innowacyjnego podejścia do rowerów, a w swojej ofercie posiada całą gamę różnych jednośladów: od graveli, przez rowery miejskie czy dziecięce, aż po sprzęty do najcięższych zastosowań.

Oficjalna strona: whyte.bike
Dystrybucja:
whyte.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube