Dekada!? Tyle dokładnie czasu minęło odkąd Sam Reynolds dołączył do zespołu UR Team. Drużyna od kilku lat jest sponsorowana przez naszą rodzimą markę NS Bikes i nic nie zmienia się również w tym sezonie.

W ’24 będą latać w składzie:

  • Sam Reynolds
  • George Brannigan
  • Kye A’Hern
  • Fabien Cousinie
  • Vinci Vodan

Wracając do Sama:

Jak ten czas leci, kiedy dobrze się bawisz! To było niesamowite 10 lat z Samem Reynoldsem na pokładzie UR Team. Od podium Crankworx slopestyle, przez kultowego supermana nad kanionem Redbull Rampage, po zbudowanie wymarzonego wydarzenia Darkfest i obserwowanie, jak wyrasta na jedno z najlepszych wydarzeń freeride’owych na świecie, nie zapominając o szalonych filmach i projektach zespołowych, które wydobyły wewnętrzne dziecko Sama. Jesteśmy podekscytowani, że możemy kontynuować dobrą zabawę z Samem!

Fabien Cousinie, Team manager NS Bikes UR

Śledźcie poczynania Sama na:

Zdjęcia: Ryan Franklin, Syo Van Vliet oraz Eric Palmer

O marce NS Bikes

Marka NS Bikes założona została w 2003 roku przez Szymona Kobylińskiego. Od samego początku cechuje się otwartym i bezkompromisowym podejściem do konstrukcji i designu, dbałością o detale oraz ciężką pracą o najwyższą jakość produktu. W ofercie marki znajdują się komponenty, ramy oraz kompletne rowery.

Oficjalna strona:
nsbikes.com
Dystrybucja:
7anna.pl
Media:
facebook, instagram, twitter, vimeo, youtube