JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Słynne i sprawdzone w bojach ochraniacze Alpinestars ALPS doczekały sie nowej odświeżonej wersji na sezon 2015. Używam modelu starszego ALPS’14 i jestem bardzo zadowolony. Gdy otrzymałem nowy model ciekawy byłem, czy następca będzie również tak dobry.

Alpinestars ALPS'14 (po lewej stronie)  ALPS'15 (po prawej stronie)
Alpinestars ALPS’14 (po lewej stronie) ALPS’15 (po prawej stronie)

a1

Nowe ochraniacze ALPINESTARS ALPS2 oferuja pełną ochronę kolana i w niewielkim stopniu piszczelowej częsci (niewielkiej).

a4

W bocznej części ochraniacza Alpinestars ALPS2 nogę osłaniają dodatkowe panele ochronne.

a5

Elastyczny i lekki materiał z jakiego jest wykonany ochraniacz daje wysoki komfort użytkowania. Wykonany z oddychającego materiału zapewnia przepływ powietrza i termiczny komfort.

a7

Cały ochraniacz na nodze utrzymuje tradycyjna „skarpeta” wykonana z wysokiej jakości siateczki. Siateczka jest bardzo komfortowa i przewiewna. Velcro® paski na górze ochraniacza i na dole (nad łydką) stabilizują całość. Wewnątrz silikonowa wstawka zapobiegająca przesuwaniu się ochraniacza. To wszystko działa dobrze.

astrs

Certyfikat Alpinestars ALP2

a8

Zintegrowany panel ochronny kolana osłonięty jest materiałem odpornym na ścieranie ( przydatne podczas wielu kontaktów z glebą )

”  Alpinestars ALPS to moje ulubione ochraniacze ze względu na ich komfort jaki dają moim nogom i poczucie bezpieceństwa. ALPS2 nie uciskają, nie ograniczają przepływu krwi w nogach, chronią kolano. Można napisać ze są perfekcyjne (dla mnie). Jeżdżąc na pedałach platformowych trzeba mieć w pamięci że piszczel nie jest chroniony, a piny lubią odsłonięte miejsca. Siateczka z której zrobiona jest „skarpeta” nośna ochraniacza jet miękka, przyjemna dla skóry, ale także mało odporna na piny (zapewne u każdego producenta siatka taka jest słabym punktem). Ochraniacz sprawdzi się w kazdej odmianie MTB gdzie potrzebny jest ochraniacz. Produkt dobry, z czystym sumieniem polecam – Zbig”

Bez tytułu

 

http://www.alpinestars.com/cycling