Santiago Mazarello budując imperium Alpinestars zawsze stawiał na dobre wzornictwo, ergonomiczne kroje oraz  najlepsze materiały. W Asolo znają się bardzo dobrze na działce MOTO, ale równie dobrze kształtują swoją wizję ubrań na rower. Poniżej efektywna i efektowna kurtka rowerowa HURRICANE.

pol_pl_Kurtka-rowerowa-Alpinestars-Cyclone-Functional-Jacket-5599_1

Męska kurtka rowerowa przeznaczona na chłodniejsze dni. Kurtka chroni głównie przed wcześniej wspomnianym chłodem oraz wiatrem. Alpinestars Hurricane ma dwie kieszenie z tyłu, grubszy materiał w przedniej części i cieńszy „oddychający” na plecach. Zasuwana na suwaki YKK. Wykończona miękką wyściółką przy kołnierzyku. Przedłużony tył, silikonowe wykończenie na dole. Tak w skrócie można opisać bluzę.

1

Kurtka dopasowana o typowo kolarskim kroju. Nie podwija się dzięki zastosowaniu krótszego przodu. Tył dłuższy z silikonowym wykończeniem, które zapobiega podciąganiu się kurtki do góry.

2

Kurtka chroni głównie przed wychłodzeniem, nie jest wodoodporna. Alpinestars Hurricane to kurtka z myślą o mtb, czyli przewidziana do zastosowania w terenie, dlatego producent zapewne  wyposażył kurtkę w delikatne elementy odblaskowe  ( przecież w lesie, w górach aut nie ma).  Używam jej również na klasycznej szosówce, gdzie oprócz swej podstawowej funkcji ochronnej jest również estetyczna i bardzo dobrze skrojona. Przednie panele na klatce piersiowej są grubsze (cieplejsze) w stosunku do pleców, dzięki temu zapewniają komfort termiczny.

3

Wyposażona w tylne 2 kieszenie w których zmieści się spokojnie mapa, telefon, jakaś żywność lub  inne przedmioty. W miejscach gdzie kurtka pracuje zastosowano elastyczne panele co zwiększa komfot podczas jazdy. Całość dobrze skrojona, wiele zastosowanych paneli z różnych materiałów idealnie spełnia swoje funkcje. Z chłodniejszymi dniami na rowerze poradzi sobie Alpinestars Hurricane.

4

dystrybutor: http://www.freeridemarket.pl

producent: http://www.alpinestars.com

6