KROSS to prawdopodobnie największa marka rowerowa w Polsce. Oczkiem w głowie firmy KROSS są rowery sportowe, na których zawodnicy Kross Racing Team trenują i startują w największych imprezach rowerowych na świecie. Zawodnicy których wspiera KROSS potrzebują najlepszych dostępnych rozwiązań, aby osiągać wyznaczone cele. Ekipa projektantów z KROSS tworzy pełną gamę ubrań, które po przejściu pozytywnym testów u zawodników trafiają do ogólnej sprzedaży.

Do 43RIDE trafiły rękawiczki do mtb o nazwie ENDURO. Pierwsze wrażenie… to łał, wykonanie na wysokim poziomie, dużo ciekawych rozwiązań i to wszystko za 99zł.

1

Opis producenta:

Rękawiczki Enduro, lekkie i przewiewne. Zapewniają maksymalny komfort termiczny. Dla zwiększenia pewności chwytu zastosowano minimalistyczne wypełnienie piankowe w spodniej stronie. Silikonowy nadruk na palcach wskazującym, środkowym i na kciuku zapewnią lepszą kontrolę nad hamulcami i manetkami. Zapinane na rzep, dla pewniejszego dopasowania.

Materiał: Spandex / Nylon™ / Poliester

2

Rękawiczki zapinane na rzep, całość dobrze układa się na dłoni. Dyskretny nadruk z logo KROSS

3

Wewnętrzna strona rękawiczek perforowana małymi otworami wentylacyjnymi. Na wszystkich palcach wstawki silikonowe.

4

Aby podnieść komfort ułożenia dłoni na chwycie zastosowano minimalistyczne wypełnienie piankowe.

5

Od  zewnętrznej stronie rękawiczek nacięcia poprawiajace ergonomię rękawiczek. Boczne ścianki palców w rękawiczkach wykończone siateczką.

6

” Rękawiczki jakie wyprodukowała firma KROSS o nazwie ENDURO powinny mieć dopisane AIR! Ilość rozwiazań majacych na celu maksymalny dopływ powietrza do dłoni, przy jednoczesnym zachowaniu dużej ochrony naprawdę robi wrażenie. Sama nazwa może troszkę zmylić, ponieważ te rękawiczki można używać do każdej lżejszej formy MTB. Wygląd/wzornictwo bardzo estetyczne, czarny kolor zawsze praktyczny i… pasuje do wszystkiego.  Całość perfekcyjnie skrojona i uszyta. To produktu po wyjęciu z opakowania nie ma się do czego przyczepić. Dobra robota KROSSiarze ! ” – Zbig

PRODUCENT : http://www.kross.pl