PROMOCJA BLACK FRIDAY: JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o nowym sklepie sprzedającym znane Nam rowery marki KONA.  Wybraliśmy się tam aby sprawdzić co w trawie piszczy i czy faktycznie znajdziemy tam to co nas interesuje najbardziej. Umówiliśmy się z Hubertem (bosem sklepu) oraz Remkiem (bosem marki Kona w naszym kraju – KONA EUROPE).

Bez wazeliny JEST JAK PISZĄ :)

KONA CONCEPT STORE całkiem niewielki sklep wypchany po brzegi rowerami.
Znalazłem tam wszystkie modele rowerów do grawitacji we wszystkich rozmiarach i konfiguracjach sprzętowych.  Jest też wszystko do XC a nawet City Bike. I szczerze mówiąc nie spodziewałem się ze kiedykolwiek zobaczę dobrze przygotowany sklep w Polsce.

Codzienność w naszym pięknym kraju wygląda tak: idziesz do sklepu i możesz pogadać ze sprzedawcą o rowerach ale oglądasz je jedynie w katalogu – ponieważ nie ma wysokich modeli na stanie, nie wspomnę o pełnej rozmiarówce i jeśli twoi znajomi nie mają takiego roweru, to sobie nie przymierzysz i nie dobierzesz rozmiaru pod siebie. Możesz jedynie polegać na sugestii sprzedawcy, którzy to w większości przypadków nigdy nie jeździli w DH czy FR i dobierze Ci ramę zgodnie z wpojonymi mu zasadami obowiązującymi w XC.

W KCS  wchodzisz, oglądasz, przymierzasz się do wszystkich rozmiarów od S do XL.

PANOWIE DYSTRYBUTORZY i SKLEPIKARZE INNYCH MAREK, TAK WŁAŚNIE POWINIEN BYĆ WYPOSAŻONY DOBRY SKLEP!

KONA CONCEPT STORE – SPORTSKLEP.COM ul. Żelazna 82/84

Kona Concept Store - Byliśmy widzieliśmy

Kona Concept Store - Byliśmy widzieliśmy

Kona Concept Store - Byliśmy widzieliśmy