Oficjalnie wiosna przyszła 24h temu, więc temperatura zacznie rosnąć, dzień wydłużać się, a my zaczniemy częściej wychodzić na rower :) Minęły już ponad 2 lata odkąd rozpoczęliśmy działalność 43RIDE i wciąż się rozwijamy. Idziemy do przodu i ulepszamy nasz magazyn tak, abyście mogli przeczytać lepsze i ciekawsze artykuły i zobaczyć jeszcze lepsze zdjęcia. Oczywiście co jakiś czas muszą nastąpić jakieś zmiany i postanowiliśmy, że wraz z nadejściem wiosny coś zmienimy. Tym samym, nie przedłużając już, chcielibyśmy zaprezentować Wam nową odsłonę strony 43RIDE.com.

W stosunku do poprzedniej wersji strony znacznie rozszerzyliśmy funkcjonalność naszej witryny. Największą zmianą jest dodanie forum dyskusyjnego, dzięki któremu strona powinna trochę ożyć. Zupełną nowością jest też system newsów, który nie korzysta z tradycyjnego systemu komentarzy, lecz przenosi całą dyskusję na forum. Dzięki temu znajdziecie tam jeszcze więcej ciekawostek, niż miałoby to miejsce, gdyby szukać na forum i www oddzielnie ;) Przenieśliśmy także bazę użytkowników z poprzedniej strony, więc Ci co mieli założone konta nie muszą się rejestrować po raz drugi. Jednak gdybyście mieli jakiekolwiek problemy z funkcjonowaniem waszych kont, prosimy o kontakt z naszym działem technicznym, w postaci Adama.

Na sam koniec dodam tylko, że już w następny weekend premierę będzie miał już 6 numer naszego magazynu wydawanego w formacie PDF!