Szymon „Siara” Syrzistie zaprasza wszystkich do swojego Sklepu Joy Ride! Pod adresem sklep.joy-ride.pl można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do szczęścia fanom bmx, dirt, street czy downhill. Nie zabraknie również rzeczy dla amatorów all-mountain i enduro.

„Na uruchomienie sklepu zdecydowałem się, bo rowery to moja największa pasja, całe moje życie. Chcę wykorzystać zdobytą przez lata wiedzę, żeby pomóc w optymalnym doborze sprzętu do indywidualnych potrzeb każdego bikera. Przy okazji będę rozwijał takie imprezy jak Joy Ride Days, które pokazują jak dobrze można się bawić jeżdżąc na rowerze.” – zapewnia Siara.

Szymon „Siara” Syrzistie jest historycznym pierwszym Mistrzem Polski w zjeździe – w zawodach na rowerze górskim bierze udział od 1993 roku. W ciągu 16 lat startów zdobył wiele medali Mistrzostw Polski w tym dwa złote, brał udział największych imprezach światowej rangi, takich jak Mistrzostwa Świata i Puchary Świata. Swoje umiejętności od 2 lat przekazuje podczas szkoleniowych obozów rowerowych. Aktualnie Siara ciągle z powodzeniem ściga się w zawodach, jest managerem i riderem nowopowstałego RMF MAXXX Joy Ride Team.

Odwiedzając witrynę Sklepu Joy Ride możecie skorzystać z długoletniego doświadczenia Siary i poprosić o poradę przy wyborze sprzętu. Sklep już szykuje również promocje i propozycje rabatowe dla stałych klientów. Pierwsi rowerzyści składający zamówienie za kwotę powyżej 1500zł zyskają niepowtarzalną możliwość bezpłatnego skorzystania w wybranym terminie z całodziennego szkolenia na stoku Harenda w Zakopanem. Wydane 2000zł to już dwa dni na stoku pod czujnym okiem Siary. Koszty związane z wyciągiem krzesełkowym są wliczone w pakiet.

Więcej informacji: www.sklep.joy-ride.pl