W 2010 roku firma Dartmoor zaprezentowała wiele nowych produktów. Aby  zaprezentowac produkty jak i życie riderów, Dartmoor stworzył nową stronę umieszczając szereg ciekawych udogodnień.

4

Nowe produkty w dziale HARDWARE to min. rama full o nazwie SHINE, pozatym wiele innych nowych propozcji.

3

W dziale TEAM możecie przekonać się, z jakimi zawodnikami DART będzie współpracował w sezonie 2010. Pojawiło się kilka nowych nazwisk, w tym m.in. Kanadyjczyk Scott Alleyn, doskonale wszystkim znany buzator Maro a także BMX-owiec Maciek Kiwak.

2

W dziale PHOTO znajdziecie klimatyczne i nieklimatyczne zdjęcia riderów Darta, warto przeleciec galerię zdjęc.

1

W dziale VIDEO możecie zobaczyć nowy film Jakuba Cooby Klawikowskiego. Przedstawia Szamana od mało znanej do tej pory strony. Mianowicie jak radzi sobie na BMX-ie. A jak sobie radzi z Yuki – to już musicie zobaczyć sami.

W dziale DYSTRYBUCJA możecie jak w minionym sezonie wyszukać sklep, który powinien Wam pomóc w zaopatrzeniu się w nasze produkty a w sekcji Dystrybucja Międzynarodowa możecie sprawdzić w jakich krajach w najbliższym czasie będzie można również pojeździć na sprzęcie Darta.

Dla lepszej interaktywności i dla polepszenia wymiany informacji w każdej chwili możecie teraz też przejść do naszych profili na Pinkbike-u, Vimeo i Facebook-u.

POBIERZ KATALOG

wiecej informacji : www.dartmoor.pl