Zgodnie z adwentową tradycją przynosimy Wam dobrą nowinę. Kto żyw niechaj wyzeruje liczniki i zacznie odmierzać czas od nowa, albowiem nastała era Frower Powera

Oto Frower Power stworzył racing team, któremu dał na imię FroPro. Jeszcze FroPro dobrze nie podrosło, a już w tournee się wybiera i o zagranicznych wojażach marzy. Niebawem zatem wszyscy się przekonamy, azaliż słusznie Sławek Łukasik za cudowne dziecko uchodzi i czy świat się na nim pozna. Powiadam Wam, trudno być prorokiem we własnym kraju, ale nie przebrzmią ostatnie tchnienia lata, a Sławo będzie miał za sobą starty w najważniejszych zawodach na starym kontynencie. Wszystko to zaś za sprawą zmiany klubu RMF FM Pepsi Max na team FroPro, który chce się ścigać nie tylko na rodzimym podwórku, ale także u południowych sąsiadów, a przede wszystkim w Pucharze Świata i Pucharze Europy.

Jako najstarszy i sprawdzony w bojach, Sławek będzie przewodził zespołowi rekrutującemu się z debiutujących w juniorskich kategoriach: Kuby Chrzana, Mikołaja Czopika i Damiana Staśko. Wszyscy oni są wychowankami Trupiego Lasu, gotowymi rzucić wyzwanie każdej górze. Czy pójdą w ślady Sławka i przebojem wkroczą na scenę dh, czas pokaże. Na pewno zagrają na nerwach starym wyjadaczom.

 

Liczymy, że Sławek, Kuba, Mikołaj i Damian będą nam dostarczać najwyższych emocji, dlatego nazywamy ich high voltage. Obok nich jednak Frower Power inwestuje także w pure energy, jak nazywamy skrzatów przymierzających się do startów w przyszłorocznym Pucharze Skrzata, również organizowanym przez Frower Power. Dywizję skrzatów tworzą: Marta maRACH Wypiór-ton, Martyna Darcy Czerniak, Igor iGEE Wypiór-ton i Krzysiek Kriss Kaczmarczyk. Jeden Bóg raczy wiedzieć, co z nich wyrośnie. My wiemy tylko tyle, że w przyszłym sezonie będzie się działo.

Tym bardziej, że w 2011r. odbędą się aż cztery edycje Pucharu Skrzata i jest szansa, że doborowe grono powiększą skrzaty zza południowej granicy.

Więcej informacji o FroPro, Pucharze Skrzata i innych inicjatywach Frower Power znajdziecie na stronie www.frowerpower.com oraz na łamach 43ride, będącym partnerem wspierającym medialnie Frower Power od pierwszych jego dni.

Zapraszamy także do odwiedzenia galerii z zimowo-świątecznej sesji zdjęciowej teamu FroPro, autorstwa Jacka „Słonika” Kaczmarczyka (www.JacekSlonik.pl/20101216_fropro/ ), która, dzięki gościnności pana Jacka Włodarczyka – Prezesa Klubu Sportowego Psich Zaprzęgów Durango-Rimo, odbyła się w mateczniku psich ścigaczy rasy husky syberyjski. Jak się okazało na miejscu, w mateczniku ukrył się także Św. Mikołaj ze swoją świtą – prywatnie spiritus movens Frower Power – który postanowił uszczęśliwić grzeczne, acz sfrustrowane atakiem zimy dzieci odrobiną adrenaliny, właściwej dla tej pory roku.