Joy-Ride uruchamia sklep na zimę…

Zimowy sklep Joy-Ride

Każdego roku nadchodzi taki moment (zazwyczaj w listopadzie, czasem w styczniu), że rower udaje się na kilkumiesięczny spoczynek, z piwnicy wyciągamy jedną lub dwie deski, a luźne szorty i t-shirty zastępujemy równie luźnymi kurtkami i spodniami. Najlepiej, kiedy są to rzeczy najwyższej jakości, które nie dość, że będą się świetnie spisywać zarówno na stokach jak i poza nimi, to jeszcze swoim wzornictwem wyróżnią Cię spośród tłumu. Armada, K2, Oakley czy Dakine prawdziwą wartość swoich produktów udowadniały na przestrzeni dekad. Ofertę tych i wielu innych producentów znaleźć możesz teraz w nowo otwartym, zimowym sklepie Joy-Ride.

MRP oficjalnie w Polsce!

Firma zajmująca się produkcją napinaczy od niemal piętnastu lat, zyskała dystrybutora na Polskę! Pieczę nad sprzedażą MRP w naszym kraju sprawował będzie teraz Joy Ride z Szymonem Syrzistie na czele.

“Chociaż Mountain Racing Products jest bardzo małą firmą, to dzięki wysiłkowi jaki załoga wkłada w prace nad każdym produktem, MRP zalicza się do producentów najlepszych części rowerowych na świecie. Podczas minionego sezonu, łańcuch mojego roweru był zabezpieczany produktem właśnie tej marki.” – Zachwala amerykańską firmę pierwszy, zjazdowy Mistrz Polski.

Na trasach najbardziej znanych zawodów świata MRP promowane jest przez takie gwiazdy kolarstwa górskiego jak Brian Lopes, Josh Bryceland, Kirt Voreis, Matt Hunter, Cedric Gracia czy Jeff Lenoski. Wymieniając zawodników z zespołu MRP trudno nie wspomnieć aktualnego, zjazdowego Mistrza Świata. Steve Peat – bo o tym panu mowa – wspierał rozwój amerykańskiej marki przez całą dekadę, aż do roku ubiegłego.

MRP skupia wokół siebie ludzi ściśle związanych ze światkiem rowerowej ekstremy. Produkt menadżerem jest Ryan Cranston znany z amerykańskich zawodów Pro DH i Super-D. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Ryan’em. Bardzo możliwe, że rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci jak najlepiej dopasować napinacz do Twojego roweru. Również Eric’owi Prinster’owi z działu badań i rozwoju nie jest obca ekstremalna jazda. Często można go spotkać na „zapleczu” siedziby MRP. A musisz wiedzieć, że Grand Juction w Colorado bardzo przypomina Utah.

Zarówno najbardziej znane napinacze G-mini i G2, super lekkie korby Camber, jak również pozostałe produkty sygnowane logo MRP już pojawiły się w sklepach rowerowych na terenie Polski.

Źródło: Joy-Ride.pl