Osoby, które odwiedziły stoisko NS Bikes na targach Eurobike 2010 jako jedne z pierwszych miały okazję zapoznać się z kolekcją firmy na sezon 2011. Wśród prezentowanego sprzętu można było zobaczyć prototypy ram typu full suspension, które zostały stworzone przy współpracy z Martinem Soderstromem.

NS Soda będzie oferowana w dwóch wersjach – slopestyle (100mm) oraz freeride (150-170mm).

Osoby odwiedzające Eurobike miały także szansę spotkać się z Martinem Söderströmem, który po wygranych drugi rok z rzędu zawodach dirt jump odwiedził nasze stoisko.

Kompletne rowery zostały jeszcze bardziej dopracowane i jesteśmy pewni, że dzięki temu nasza oferta jest obecnie jedną z najatrakcyjniejszych na rynku. Cena jest na bardzo dobrym poziomie, a na rowerach nie znajdziecie naklejki „nie skakać” tak jak ma to miejsce w przypadku rowerów większych marek. Z istotnych zmian należy również wymienić fakt, iż produkcja rowerów przeniesiona została z Azji do Polski. Oferta natomiast powiększyła się o Metropolisa 2 w wersji 24” oraz o Holy 1 i 2, które będą dostępne w wersjach 24” oraz 26”.

Sztywne ramy doczekały się także kilku istotnych zmian. Majesty i Suburban oferowane będą w dwóch wersjach – Dirt i Park, a Capital oprócz wersji 24” pojawi się również w wersji pod koła 26”.

Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronie NSBikes.com