O godzinie 0:00 16 sierpnia 2010 zakończyliśmy drugą GRWITACJĘ. W zawodach wzięło udział 50-ciu zawodników, z których mistrzem okazał się Bartosz Orlewicz z Krakowa. Zawodnicy za wszelką cenę chcieli zdobyć trofeum, co przełożyło się na kilka ostrych gleb, z których jedna zakończyła się nastawianiem palca w szpitalu (poza tym nie zanotowaliśmy żadnych poważniejszych obrażeń), czułych obściskiwań z drzewami, dalekich i wysokich lotów oraz paru defektów sprzętu. Mimo iż każdy chciał wywalczyć najlepsze miejsce w rankingu, chłopcy zachowywali się wobec siebie bardzo fair. Z racji zawodów równych szans, niektórzy zawodnicy mieli możliwość wystartowania z opóźnieniem spowodowanym zapożyczeniem korby od swojego ziomka. Atmosfera była luźna choć przytrafiło się z naszej strony parę ostrych słów, które jednak były konieczne, aby zdyscyplinować niektórych niesforników.

Po zakończeniu rywalizacji wszyscy przenieśliśmy się na Iwonicki deptak, gdzie najlepsi stanęli na podium. Puchary, dyplomy i inne cenne nagrody, wręczały władze naszego miasta, oraz ekstremalnie piękne dziewczęta.

Na pudle stanęli:

Młodzik Hobby:
1. Bardowski Kamil – Iwonicz-Zdrój
2. Sip Adam – Iwonicz-Zdrój
3. Kandefer Jakub – Iwonicz-Zdrój

Junior Hobby:
1. Kobylarski Szymon – Sanok
2. Kasperkowicz Grzegorz – Rymanów
3. Ziaja Hubert – Przemyśl

Hobby Hardtail:
1. Nowocień Michał – Solec-Zdrój
2. Dróżdż Grzegorz – Sanok
3. Potasiewicz Bartłomiej – Rymanów

Hobby Full:
1. Orlewicz Bartosz – Kraków
2. Juszczyk Wiktor – Jasło
3. Madej Łukasz – Rzeszów

Masters Hobby:
1. Domaradzki Michał – Słupia
2. Wijowski Michał – Rzeszów
3. Gembalik Piotr – Sanok

Pełne wyniki – kliknij tutaj (plik PDF)

Po dekoracji najlepszych, rozlosowaliśmy przedziwne nagrody dla reszty zawodników.

Finisz w klubie „PIEKIEŁKO” ostrym uderzeniem zwieńczył zespół STEEL VELVET. W trakcie koncertu odbyło się losowanie najcenniejszej z nagród, kasku firmy Specialized, ufundowanego przez sklep i serwis BIG – SPORT.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację, kibicom za doping, sponsorom za nagrody, mediom za dodanie naszej imprezie rozgłosu, ratownikom medycznym za szybką reakcję i profesjonalną pomoc medyczną, oraz wszystkim DOBRYM LUDZIOM, bez których ta impreza nie miałaby racji bytu.

Więcej info na PrzedziwnaDH.pl, a już za rok zapraszamy wszystkich na powtórkę z rozrywki!!