Dobrý den!

Od 6 miesięcy działamy dla Młodego. Pojechaliśmy w Polskę i zrobiliśmy awanturę w kilku klubach. Zaczyna się nowy sezon i w planach mamy kilka imprez Dirtowych na rzecz 4 Bro. Największa odbędzie się 28 maja w Warszawie na wysłużonej górce Kazz. Powstanie nowa, największa jak do tej pory na zawodach linia dertowa.

vCo u Młodego? Ano raz lepiej raz gorzej. Psychika czasem siada i odżywa. Rokowania – cały czas musimy wierzyć i robić swoje, a będzie nam dane!

Od siebie dodam, że nie spodziewałem się takiego wsparcia od strony ludzi, których wcześniej znałem tylko z widzenia albo gdzieś podałem im rękę na zawodach. Teraz zrobiła się taka jedna wielka rodzina, która na hasło „Pomożecie?” odpowiada „Pomożemy!”

Nigdy nie chcieliśmy wyciągać ręki w stylu „daj pan, bo potrzebujemy”, staramy się w zamian za udzielone wsparcie finansowe, dać wam jak najlepszą imprezę mimo sytuacji w jakiej się znajdujemy. …bo tylko to umiemy robić i taki mamy styl życia. Mimo przeszkód szukamy pozytywnego wyjścia z sytuacji i jeszcze raz dziękujemy tym, którzy współpracują z nami i nie oczekują za to milionów.

Pod linkiem możecie zobaczyć film z 6cio miesięcznej akcji 4 Bro:

4Bro from Pawel Kostadinow on Vimeo.

I link do koszulek, które możecie zakupić, by godnie reprezentować 4Brosa na mieście:
wydarzenie na facebook.com
facebook.com/4-bro

Thx
Borki B.