JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

 Filipa Polca nie trzeba przedstawiać, tym bardziej, że całkiem często gości na naszych zawodach, pokazując jak się jeździ na światowym poziomie, a przy tym prywatnie jest jednym z nas, jak sam o sobie pisze, „gipsy from Slovakia”, któremu dane jest ścigać się z najlepszymi.

No to pomyślcie, że teraz każdy z was może się pościgać z Filipem, a do tego usłyszeć od niego samego, jak go objechać.

Każdy z was może to zrobić z Polcem w… parku rowerowym w Sun Bachledovej, gdzie w dniach 26-29 lipca 2011r., na zaprojektowanych przez siebie trasach, Filip organizuje obóz rowerowy.

A wszystko to i jeszcze więcej (zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem w trzygwiazdkowym hotelu Bachledka przy wyciągu krzesełkowym, karnety na wyciąg, ubezpieczenie, plan treningowy, wykłady i pogadanki oraz sesje fotograficzne) za 179 Euro.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie http://www.sunbachledova.sk/Bikepark/Bikecamp/ , poprzez którą możecie się także zarejestrować.

Uwaga, ilość miejsc ograniczona. Natomiast ci, którzy się załapią na obóz, mogą we własnym zakresie przedłużyć pobyt do niedzieli i na sprawdzonej już trasie wystartować w Pucharze Słowacji, gdyż czwarta runda tego cyklu zawodów organizowana będzie właśnie tam w dniach 30-31 lipca 2011r