Rockring Mozartt MLD to nowatorskie rozwiązanie, które w połaczeniu z napinaczem WG idealnie chroni zębatke przed uszkodzeniami mechanicznymi i jednocześnie zachopwuje niską wagę ( MLD waży 62 gramy i obsługuje zębatki 36-38z.)

Opatentowane rozwiązanie rockringu MLD, to przede wszystkim jego specjalna konstrukcja: osłona łańcucha jest z jednej strony grubsza, a z drugiej cieńsza. Chodzi o to, że tak samo jak w przypadku rąk, można być prawo lub lewonożnym. W trudnych odcinkach trasy, gdzie nie ma możliwości pedałownia, pewniejsza noga praktycznie zawsze stoi z przodu. Podczas gdy nasza pewna noga jest z przodu grubsza część osłony powinna znajdować się na dole. Oczywiście zdarzają się sytuacje, gdy mimo wszystko stoimy słabszą nogą z przodu, ale nasza nowa osłona została przygotowana również na taką ewentualność.

Na naszych nowych osłonach startować będzie Francuzki zespół Team Labyrinth, w skład którego wchodzi min. Rémi Thirion – srebrny medalista mistrzostw Świata, dwukrotny Mistrz Europy i kilkukrotny mistrz Francji. 

Więcej informacji na jego temat znajdziecie na:
www.mozartt.com/pl/  &   www.facebook.com/mozartt.components