JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Byliście w tym roku naprawdę grzeczni i opanowani zajawką? Katowaliście non stop sztuczki, poskręcaliście je i umieściliście w sieci? Jeśli tak, to jest szansa, że Trikowy Mikołaj docenia wasze starania i nagrodzi najlepszych nie byle jakimi świątecznymi prezentami.

Wystarczy, że podeślecie mu swoje sztuczki, a gromada pracowitych elfów wrzucie je na stronę trickoftheday.pl, osoby z największą liczbą „fb share” będą mogły 25 grudnia cieszyć się z dodatkowych zajawkowych prezentów od Trikowego Mikołaja. Nagrody przyznajemy w 3 kategoriach! – deskorolka, rower i snowboard.

Zasady konkursu są bardzo proste – wystarczy podesłać na adres trickoftheday@vp.pl (lub skorzystać z formularza add znajdującego się na stronie trickoftheday) link do SWOJEGO! filmu umieszczonego w sieci. W wiadomości musicie określić czas sztuczki (czyli np. 1.23 do 1.28) podajecie nazwę sztuczki oraz imię nazwisko osoby wykonującej sztuczki. W tytule wiadomości wpisujecie „Trikowe Święta” (jak przesyłacie przez formularz kontaktowy to po prostu dopiszcie gdzieś tą informacje).

Sztuczka zostanie umieszczona na stronie trickoftheday.pl, te które do 25 grudnia do godziny 23.00 w każdej z 3 podanych kategorii uzyskają największą liczbę „fb share” zostaną nagrodzone przez Trikowego Mikołaja :) W konkursie biorą udział TYLKO I WYŁĄCZNIE zgłoszone przez was sztuczki. W wypadku niespełnienia choć jednego z powyższych wymagań sztuczka nie bierze udział w konkursie!

Najprzyjemniejsza część czyli nagrody:

150 złotowy bon na zakupy w skateshopie Trik, osoba wykonująca sztuczkę z największą liczbą fb share z każdej z 3 kategorii – deskorolka, rower zostanie nagrodzona 150 złotowym bonem na zakupy w warszawskim skateshopie Trik – facebook.com/Trik-Skateshop – CH Arkadia ul. Jana Pawła II 82, czyli – rower najlepszy trik 150 zł, deskorolka najlepszy trik – 150 zł, i snowboard najlepszy trik 150 zł, przychodzicie, dostajecie bon i wydajecie go na co tylko chcecie z rzeczy dostępnych w sklepie.

wkładki do butów z Poronu XRD firmy Antigravity Machines – osoba z największą liczbą fb share (ze wszystkich 3 kategorii) – otrzyma rewolucyjne wkładki do butów z Poronu XRD firmy Antigravity Machines facebook.com/AntiGravityMachines. Wkładki są specjalnie przeznaczone dla osób uprawiających wszelakiego rodzaju sporty ekstremalne!

koszulka firmy Mozartt – dla osoby z największą liczbą fb share wykonującej sztuczkę na mtb firma Mozartt facebook.com/mozartt.components – producent wysokiej jakości komponentów przeznaczonych do użytku w kolarstwie górskim przygotował specjalną nagrodę w postaci swojej koszulki.

Uwaga!

nagrodę w postaci bonu na zakupy w sklepie Trik będzie można odebrać tylko i wyłącznie osobiście, za okazaniem jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego waszą tożsamość.

wszelkie łamanie zasad konkursu – w szczególności podsyłanie nie waszych skutkować będzie automatycznym zakończeniem udziału w konkursie – każdorazowo podamy przyczynę, żeby nie było żadnych niejasności.

Może się tak zdarzyć, że sztuczki, które chcecie nam podesłać już są wrzucone na stronę trickoftheday – w takim wypadku musicie je podesłać jeszcze raz, zostanie ona na nowo umieszczona na stronie – tak by wszyscy startujący mieli równe szanse.

wszystkie sztuczki biorące udział w konkursie zostaną też wrzucone na naszą tablicę: facebook.com/Trick-of-the-Day.

Powodzenia i niech wygrają najlepsi :)