Druzyna riderów która w 2013 będzie czynnie brała udział przy tworzeniu nowych rozwiązań w projektowaniu odzieży i komponentów IXS.

 

Darren Berrrecloth
Minęło kilka lat od kiedy Kanadyjczyk Darren Berrecloth zrobił trochę zamieszania w światowym freeridzie, przez pokazywanie dirtowych trików w nieeksplorowanych wcześniej miejscach. 'The Claw’ ma już ponad 30 lat na karku, lecz nadal kręci najlepsze triki i jest uważany za jednego z najlepszych freeriderów i slopestylowców. Darren jest zaangażowany w rozwój naszych produktów od dobrych kilku lat…

Hans Rey
Po emigracji do USA, Hans (No Way) Rey stał się jednym z 'plakatowych’ chłopaków w tym sporcie, co przyczyniło się do dania kolarstwu grawaitacyjnemu trochę rozgłosu. Dziś Hans poświęca bardzo dużo czasu na jego fundację „Wheels4Life” i idei płynnych tras. Niezależnie od tego Hans jest koordynatorem rozwoju serii produktów IXS z przeznaczeniem do enduro.

Geoff Gulevich
Od zawodów dirt jumpigowych, poprzez slopestyle, kończąc na tak ekstremalnych widowiskach jak Red Bull Rampage, Kanadyjczyk Geoff Gulevich  jest zawsze w ścisłej czołówce. Dorastając w Kanadzie jest również wszechstronnym freeriderem. Przez te wszystkie przygody z kolarstwie Geoff podąża  wraz z kaskami i ochraniaczami firmy IXS.

Szymon Godziek
Frontflip, 720 czy też Double Thailwhip: Szymon Godziek jest jedynym z tych dirtowych specjalistów, który krzesa najcięższe tricki z łatwością. Ten 21 latek jest zawsze w ścisłej czołówce serii zawodów FMB World Tour – no chyba, że mówimy o best tricku, w którym często jest najlepszy. Wraz z naszymi ochraniaczami, rękawiczkami oraz kaskiem, Szymon jest gotów na wyzwania.

Richie Schley
Richie Schley jest znany na całym świecie jako jeden z pionierów freeridu, . Nawet dzisiejsze poczynania oraz styl jazdy powodują, iż jest on częstą postacią widywaną w filmach. Jego wszystkie doświadczenia pomogły nam na ewolucję naszej serii kasków.

Matt Hunter
Matt Hunter żyje według freeridowych schematów. The Canadian zajął się jako pierwszy jego sponsoringiem, ponieważ wygrał zawody „ltimate Freeride Challange”. Pomimo, iż nie bierze on już udziału w zawodach, jego styl jazdy jest bardzo charakterystyczny. Jako prawdziwy chłopak, żyjący w zgodzie z naturą, wie co zrobić, aby wykonywać najlepsze triki.
Matt pokłada swoje zaufanie w produkty IXS, gdyby coś nie poszło zgodnie z planem…

René Wildhaber
René Wildhaber z Flumserberg stał się jednym z najlepszych specjalistów od długich zjazdów na lata. Jego imponujące rekordy to wygrane m.in w takich imprezach, jak Bike Attack, Trailfox czy też Megavalanche Alpe d’Hued, ale w roku 2013 Wildhaber szuka nowych wyzwań. Zamierza on startować w wybranych zawodach enduro. Produkty IXS chronią go od krzywdy na trasach…

Ryan Berrecloth
Trzy lata starzy od Darrena, Ryan jest kimś wiecej niż tylko bratem Darrena. Pomimo, iż nie startuje on w zawodach, zbudował otoczkę wokół
swojego nazwiska jako freerider i budowniczy tras, co zaowocowało jego udziałem w różnych filmach. Jako, że wszystko może nie iść zgodnie z planem na świeżo wybudowanych nortshorach, Ryan ubiera odzież, ochraniacze oraz kask IXS.

Kenny Belaey
Belgiczyk Kenny Belaesy jest jedym z najlepszych zawodników trialowych ostatnich 10 lat. Sportem zaczął się zajmować około 20 lat temu i przez ten czas wygrał mistrzostwa Świata we wszystkich kategoriach, zdobywając 4 tytuły mistrza w elicie! W wieku 30 lat Balaey zjeździł niezliczoną ilość pokazów trialowych i tylko czasem sięgał po swój rower MTB. Dzięki ochraniaczom kolan i kostek firmy IXS, Kenny przez te wszystkie przygody został niedraśnięty.

Evil World Cup Team
Po kilkuletniej przerwie Evil znów wraca do racingu. Oficjalna nazwa teamu to „Evil Vengeance Tour” a IXS wspiera go w ciuchy oraz ochraniacze.

Luke Strobel jest uważany za najmocniejszego zawodnika ze Stanów Zjednoczonych. Jeśli nie katuje swojego roweru to pewnie łowi ryby w jego rodzinnym stanie Washington.
Mitch Delfs – Wystartował jako duży talent i w wieku 23 lat wstąpił w szeregi profesjonalnych zawodników. W ubiegłym roku zakończył jako

11sty w MŚ w Windham’s, krok do  pierwszej dziesiątki, która jest jego celem na 2013 rok.

Filip Polc – trasy downhillowe nie są specjalnością Filipa, ale na zawodach urban downhill radzi on sobie całkiem nieźle 30 letni Słowak

ma za sobą wiele lat jazdy, w tym kilkukrotnie na zawodach Red Bull Rampage!

BMC MTB Racing Team
Team enduro Szwajcarskiego producenta stworzony dla Floriana Golaya i Frenchman Francois Bailly-Maitre. Członkowie teamu będą używać nowych ochraniaczy „Flow”, które są na tyle lekkie, że mogą być również używane w zawodach XC.

Rose Vaujany Team
Pomimo odwołania mistrzostw świata, 4x nadal żyje. Z zawodnikami pokroju Joost Wichman, Petrik Bruckner i Cathy Curd – Rose Vaujany  Team mają dużo determinacji, aby walczyć o zwycięztwo na całym świecie. Jeżeli tylko rozklad zawodów na to pozwoli, team zamierza również startować w zawodach enduro. Zawodnicy będą ubrani w ciuchy, ochraniacze i kaski Ixs.

Więcej informacji :  http://www.ixs-sportsdivision.com/athletes.html

DarrenBerrecloth

Gullevich

Polc

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.