iXS wyrosło na gracza z 1 ligi producentów odzieży i akcesorii MTB. Duży udział w tym sukcesie mają znani zawodnicy mtb m.in. Cedric Gracia, Szymon Godziek, Darren Berrecloth, Matt Hunter, Richie Schley, Filip Polc i wielu innnych. Wiedza od zawodników ułatwia fazę projektowania, a potem wykonania i testowania. Tak przygotowany produkt + dobra jakość spełni oczekiwania najwybrednieszego kllienta.

Slajd1

Trek Gravity Girls wraz z iXS opracowały specjalną dla kobiet wersję ochraniacza klatki piersiowej !

Slajd2

Gama ochraniaczy iXS jest imponująca. Modele Cleaver, Flow, Dagger, Carve, Signature dobrze przyjęły się w Polsce.

Slajd3

Kask  iXS  Trail RS to prawdopodobnie najpopularniejszy kask enduro w Polsce. Teraz podobne malowanie otrzymały kaski XC.  Kaski ff Metis oraz PHOBOS w wielu wariantach malowania robią wrażenie. Na targach znalazła się zapowiedź nowgo kasku ff iXS Xult ukrytego w czarnej szklanej skrzyni (praktycznie nie widoczny by zobaczyć dokładnie ). iXS Xult powstał przy współpracy z CG, gdy tylko wyjdzie z czarnej skrzyni zamieścimy o nim więcej inforacji.

Slajd4

Kolekcja ubrań jest ogromna, jej obecność w danym kraju zależy od dystrybutora. My odsyłamy do http://gregorio.pl/ , obserwujcie co u nich wypłynie i pytajcie o to, co potrzebujecie.

pozdro

Zbig