Kross MOON z RVS – Revo Virtual Suspension przyciąga wzrok (potem całe ciało) jak lep muchę. Ta „pocztówka” będzie o MOON’ie. Wygląda zawodowo, endurowo, z dobrą geometrią. Młody zespół stworzył autorskie zawieszenie RVS, które testuje, a w sumie katuje znany „endurowiec” Mariusz Bryja.

kross1

Cytując wieści ze strony KROSS „…zawieszenie  Revo Virtual Suspension dzięki odpowiednio dobranym długościom i kątom nachylenia łączników działa niezależnie od napędu oraz posiada optymalne anty-sprężanie. W wyniku tego zawieszenie nie zapada się gdy naciskamy na pedały, a cały rower bardzo dobrze przyspiesza. Jednocześnie zawieszenie pozostaje bardzo czułe i reaguje na każdą, nawet najmniejszą nierówność terenu gwarantując bardzo dobrą przyczepność. Efekt ten został uzyskany także dzięki specjalnie opracowanej charakterystyce ugięcia”. Mam nadzieję że gdy dotrą do sklepów będzie ich na tyle by zaspokoić „głód” oczekujących.

kross2

Kross MOON będzie dostępny w 3 kofiguracjach na kołach 27,5 – MOON Z1 ,Z2,Z3. UWAGA ! MOON z kołami 26 !:O, szacun, ale czy jest miejsce na rynku dla takiego rozmiaru? Mam nadzieję że TAK! Odpowiednio z kołami 26 będą 3 konfiguracje V1,V2,V3 ( gdyby ktoś to z KROSSa czytał, to chętnie wersję 26 przytulę ). Przy sześciu gotowych konfiguracjach Krossa MOON każdy szukający znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

kross3

Oczywiście Kross to pełna gama rowerów która prezentowała się znakomicie na targach międzynarodowych. Stoisko robiło wrażenie, cieszę się że to następna Polska marka o której możemy mówić ze jest światowa.

Niewykluczone że będziemy mieli okazję jeszcze  pisać o tej marce. Powodzenia Kross!

Zbig