ENDURA zaskoczyła wszystkich ! Na kilku „pocztówkach” zobaczycie… KOLORY ! Już myślałem że będę musiał jeździc do końca życia w odcieniach koloru czarnego, a tu…przepiękne „żywe” barwy na spodenkach, koszulkach, kurtkach, rękawiczkach !

Slajd1

Trudno opisać w krótkim przekazie wszystko z kolekcji Endury. Doskonale znane serie; MTR, MT500, SINGLETRACK, Luminite, EQUIPE oraz rewelacyjna URBAN otrzymały lekko zmienioną szatę graficzną oraz KOLORY !  W każdej z serii odzieży znajdziesz nowinkę echniczną. Prawdopodobnie w chwili obecej to najpopularniejsza marka odzieży rowerowej w Polsce, która podbiła rynek jakością/trwałoscią oraz atrakcyjną ceną.

Slajd2

Kask singletrack lekko przeprojektowany dla uzyskania lepszej ergonomii oraz wagi. Kolorowa seria SINGLETRACK, wszystko do szerokiego MTB.

Slajd3

Endura lubi kobiety, dlatego kobiety lubią endurę. Wszystko przez dobrą odzież i dobre materiały, Kogo jak kogo, ale kobiety nie oszukasz… Nowy kask  dla pań, w kolekcji nowe wzory i kolory, czego chcieć więcej.

Slajd4

Ogromny wybór okularów. Dla tych z wadą wzorku pojawiły się modele umożliwiające montaż szkieł korekcyjnych na specjalnych „klipsach”. Do mocniejszego MTB Endura przygotowała całkowicie nowy model spodenek o nazwie BurnerRATCHET oraz jersey PRINT ( z jakże żadko spotykaną w Endurze grafiką ). Nowością są również pełne ochraniacze (kolano/piszczel) Singletrack, które możemy zakładać bez ściągania obuwia.

Slajd5

 

Kolekcja URBAN to dobrze skrojona pełna gama ubrań „na miasto” z elementami odblaskowymi, jakże ważnymi w ruchu miejskim. Asortyment Endury uzupełniają plecaki, torby, chusty, szeroka gama rękawiczek.

To co najważniejsze to materiały zastosowane. Zespół Endury podczas procesu tworzenia stara się optymalnie zastosować wszelkie nowinki materiałowe, czego dowodem jest najnowsza kolekcja. Pozostaje iść tylko do najbliższego sklepu gdzie jest Endura i zapoznać się z tymco ja zobaczyłem.

Wkrótce małe conieco więcej o Endurze.

pozdro

Zbig